Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hajvasaló, dugaszkészlet...

Hajvasaló, dugaszkészlet (átalakító), ilyesmiket tehetek kézipoggyászba amit a repülőre viszek fel?

Figyelt kérdés
A laptopom is a hátizsákomban lesz, azt hallottam hogy ki kell pakolni, a többi ilyen cuccot is a mobiltöltőtől az usb-ig mindent?
2014. jan. 24. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, csak a laptopot kell kivenni. A felsorolt dolgok mehetnek kézibe is.
2014. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A laptopot biztos ki kell venned. Én ki szoktam venni a 2TB-os vinyómat is, mert ezzel utazok haza, nem a laptoppal. Minden mehet nekik a kézipoggyászba, ha nem folyadék, amiből csak 100 ml-ert lehet felvinni (WizzAir).

Folyadék minden, ami tubusos, az is. (Fogkrém, paprikakrém, stb). Az adapterekről mindig szólok, hol kivetetik, hol nem. Igyekszem egy helyre tenni őket, hogy gyorsabban kivehessem.


Ha mindezek ellenére valami gyanúsat érzékelnek a csomagban, akkor kinyittatják veled és átnézik. Nyeles tárgyakat, szúró eszközöket nem vihetsz fel kézipoggyászban.


Olvasd el a légitársaság poggyászokról szóló rendelkezéseit, ott jobban leírják, mint én. :)

2014. jan. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

" 100 ml-ert lehet felvinni (WizzAir)"


Az mindegy, hogy milyen társaság. A biztonsági szabályokat nem a wizzair találja ki és nem is ők ellenőrzik.


Mondjuk az, hogy ki kell venni tök lényegtelen. Az ellenőrzés előtt úgyis mindenkitől kérdezik van-e laptop a táskában és ha van akkor az ellenőrzés idejére külön kell rakni de ez apróság.

2014. jan. 26. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat, én mindig csak WizzAir-rel repülök, Debrecenben csak az száll le. Őket tudom, a többieket nem.


És tényleg az a legfontosabb, hogy ki kell venni, de 5 méter múlva visszateheted a táskába. És a cipődet is lehúzatják, a talpadat is átnézik, az övedet, órádat, nyakláncot is le kell venned.


De tényleg csak egy-két percre és van időd visszapakolni és felöltözni.

2014. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!