Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair-nél meddig módosíthato...

Wizzair-nél meddig módosíthatok a járatomon ha oda-vissza foglaltam?

Figyelt kérdés

Lefoglaltam egy füst alatt az oda és vissza utat is, így egy foglalási kódot kaptam, tehát ha úgy vesszük egy foglalásom van (a menüben is így hozza ki). Tudom hogy a járat indulásáig lehet módosítani, de most akkor az odaút számít annak? A visszaútra tervezek hozzáadni egy feladott poggyászt, de még nem döntöttem. Úgy gondoltam hogy majd otthon eldöntöm, hogy akarok-e visszahozni magammal valamit, de most összezavarodtam és félek hogy csak az odaútig tudok módosítani, utána már nem. Hogy is van ez? :) Megköszönöm ha valakinek van ezzel kapcsolatban személyes tapasztalata és leírja nekem!

Egyébként már így is módosítottam egyszer, mert utólag lett egy nagyméretű kézipoggyász hozzáadva, oda-vissza. Ezzel nem volt gond.



2014. márc. 14. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is ez nem módosítás. Módosítás az ha pl az utazás dátumát változatod. Ráadásul az elég sokba is kerül.



Csomagot bármikor adhatsz hozzá, neten keresztül indulás előtt 3 órával legkésőbb. Utána meg reptéren, de ott már többe kerül. Elvenni csomagot viszont nem lehet, hogyha mégse kell. Neten véve az ár fix, ugyanannyi bármikor veszed. Ezért nem érdemes a foglalás során csomagot venni. Az teszi jól, aki utazás előtt egy két nappal veszi meg neten, amikor már biztos az utazás. (hónapokra előre nem lehet biztosat mondani - jegyárat nem kapod vissza ha nem utazol de legalább a csomag díjat nem bukod el)



És mindig az adott járat számít, tehát ha retúr jegyed van akkor is vehetsz visszafelé útra csomagot miután odaút megvolt. Adott járat előtti 3 óra a lényeg, addig tudsz neten venni.

2014. márc. 15. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most már egyébként olyan is van wizzairnél hogy nagy méretű kézi poggyász feladott poggyászra cseréje. És csak a különbséget kell fizetni. Ezután a csere után vihető tehát egy feladott és az ingyenes kis kézi poggyász. (hiszen a fizetős nagy kézi le lett cserélve)
2014. márc. 15. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon szépen köszönöm! :)
2014. márc. 15. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!