Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Floridából ha hazaakarok...

Floridából ha hazaakarok jutni nagyon-nagyon sürgősen, van rá esély?

Figyelt kérdés

*** csak feltételezés,és kíváncsiság ***

Ha pl. délelőtt Floridából hazaakarnék repülni, akkor még aznap -kb azonnal - elmennék a reptérre akkor hazatudnék jutni MO.-ra úgy,hogy tényleg roppant sürgős lenne vmi miatt a repülés?



2014. márc. 17. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Barmelyik repulojaratra ha nincs mar tele lehet jegyet venni az utolso pillanatban is a repteren. Az mar mas kerdes, hogy az ara az csillagaszati lenne.
2014. márc. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bármelyik (nem fapados) repülőjáratra kapsz jegyet kb. az utolsó pillanatig. Akkor is ha elvileg tele van. Csak pénz kérdése a dolog. (A hagyományos légitársaságok simán eladnak több jegyet rendszeresen, mint ahány hely van. Meglepő mi? Ők pontosan tudják a statisztikákat, hogy hányan nem fognak megjelenni úgyse.)
2014. márc. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
(Tudom, jön a kérdés, hogy mi van ha mégis több az utas jelenik meg a reptéren mint ahány hely van a gépen: ez esetben egy csinosabb összeget felajánl a légitársaság annak az utasnak aki bevállalja, hogy a következő géppel utazik inkább. Azért 2-300 utas közül biztos lesz akinek mégsem olyan sürgős ha kap egy kis zsebpénzt plusz szállást, ha nincs aznap másik gép.)
2014. márc. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon surgos, akkor a masik lehetoseg:

kiberelni egy maganrepulogepet.

40 ezertol 260 ezer dollarig a nagysagtol fuggoen.

[link]

2014. márc. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Speciel volt már nekem olyan hogy én Malagában voltam és bejelentkezett egy ügyfél hogy szeretné ha én Münchenben lennék de lehetőleg tegnap. Beleegyeztem mert azt hittem képtelenség csak így repülőjegyet kapni, egy órán belül hívott a Lufthansa hogy van itt egy business jegy Frankfurton keresztül. Hopp. Bizony, ilyet lehet csak sok pénz kell hozzá.
2014. márc. 18. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja és azt hadd tegyem hozzá hogy sokan, engem is beleértve vesznek retúr jegyet mert az olcsóbb mint az egyirányú és eszünkben sincs ám megjelenni a visszaúton, az ilyenekből (is) alakul hogy a túlkönyvelésből nincs probléma.


Viszont van olyan kis ügyes aki megfelelő szolgáltatásra előfizet és látja hány szabad ülés van egy járaton. A teli gépre vesz egy teljes áru jegyet piszok drágán, megjelenik a reptéren majd amikor megkérdezik hogy ki kér kártérítést inkább akkor jelentkezik bőszen majd hazamegy és visszaváltja a jegyet. Ebből egész jól meg lehet ám élni... de bunkó :)

2014. márc. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.Sokat segítettek NAGYON sokat !! <3
2014. márc. 18. 08:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom elképzelni. Mivel a foglalási adatok üzleti titoknak minősülnek. De még ha tudná akkor is hazard játék.
2014. márc. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A foglalási adatok annyira nem üzleti titok hogy fare bucketre leosztva lehet látni hogy szabad ülés van.
2014. márc. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!