Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kutya szállítás Skóciába hogyan?

Kutya szállítás Skóciába hogyan?

Figyelt kérdés
10kilós kis mopszról van szó.

2014. máj. 2. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Egészségügyi igazolás, kutyaútlevél, ketrec, csomagtérben való utazás.
2014. máj. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem rémlik egy olyan szabály, hogy mivel a szigetországban sikeresen kiirtották a veszettséget, ezért bármilyen potenciális hordozót csak karantén után engednek be az országba.

Magyarán a kérdés nem az, hogy miképp viszed el kedvencedet a határellenőrzésig, hanem hogy mi történik vele onnantól, és mennyiért.

2014. máj. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
magyarán a kérdés.... nem igaz,hogy nem tudsz normális kommentet írni. Nem utaztam még,pláne nem kutyával,ezért szerettem volna megtudni róla többet,de itt esélytelen úgy látom...
2014. máj. 2. 13:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy le se szartad a válaszomat. Pedig benne van a lényeg.
2014. máj. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2014. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 12:55

Elmaradottak az ismereteid. Nincs már karantén.

2014. máj. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem utaztam még,pláne nem kutyával,ezért szerettem volna megtudni róla többet,de itt esélytelen úgy látom..."


Őszintén az itt felmerülő kérdések döntő többsége egyetlen google kereséssel kivédhető lenne. A kérdezők részéről.

Persze megértem a számonkérést, hogy mint válaszadó nekem kellett volna rákeresnem helyetted, aki még tényleg sosem utazott, de a válaszomban ott volt az emlékeim szerint megjegyzés.

Épp ezért azt gondolom, jogtalan minden kioktatás a részedről.

2014. máj. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!