Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A beszálókártyán rosszul van...

Kormány Csilla kérdése:

A beszálókártyán rosszul van feltüntetve a nevem de vételkor ez normálisan meglett adva pl:Máté helyet Mt van a beszálókártyán, hogy ebböl lehett-e próbléma a reptéren?

Figyelt kérdés
2014. máj. 24. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2014. máj. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ékezetekkel írtad a neved, így értelemszerűen ezeket nem jelennek meg a beszállókártyádon.
2014. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én még ilyennel sosem találkoztam, hogy kihagyta volna az ékezetes betűket, nekem legfeljebb átírta ékezet nélkülire.

Melyik társaság ez?

2014. máj. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ryanair angol oldala!
2014. máj. 24. 19:13
 5/9 anonim ***** válasza:
és a helyesírás helyett "hjeseirass" szót írt?:DD
2014. máj. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez valami egyedi hiba lehet, mert én már sokszor vettem jegyet a Ryanair-nél ékezetes névvel és ilyen sosem volt.

A képernyőn is így látod vagy csak kinyomtatva a papíron?

2014. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Képernyőn is így látni,de a jegy vételkor,rendesen lett megadva minden!!Lehet ebből valami probléma?Vagy,ha felhívom őket kijavítják?
2014. máj. 25. 00:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Nemm hiszem, hogy probléma legyen, de ingyen kijavítják ha biztosra akarsz menni.
2014. máj. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezért nem szokás ékezetes neveket írni. Amúgy ne parázz, semmi gond nincs. De a példád szerintem rossz mert régen a ryanair standard átirást csinált, tehát pl 'ö' helyett "oe" stb.

Most újabban nem így írja át?


Amúgy semmiképp ne hívd fel őket ha szerinted jól adtad meg. Felesleges telefon költség. Mert ugye csak emelt díjas vonalon érthetőek el.

2014. máj. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!