Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mire számíthatok ha Miamiba...

Mire számíthatok ha Miamiba repülők látogatóba, Londoni átszállással egyedül és először!?

Figyelt kérdés
Érdekelne,hogy hogyan zajlik az egész, illetve az, hogy mit kérdeznek mielőtt beengednek és mi van ha nem értem?
2014. aug. 25. 18:56
 1/3 TappancsMancs ***** válasza:

A kérdés első részére itt keress címszó szerint, gondolom az átszállás és ilyenek érdekelnek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__repules-repulojegyek


A másik részére meg itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__eszak-amerika

2014. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szabina555 ***** válasza:

az hogy mit kérdeznek, nagyban függ attól, hogy milyen vízummal mész ki, meg attól, hogy milyen embert fogsz ki, aki kikérdez.

a kormány nemrég hirdette meg, hogy alaposabb kivizsgálást végeznek mindenkin, aki az országba lép. nemtudom, ez meddig tart.

2014. aug. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Felszállsz Pesten, leszállsz Londonban, mész a "Transfer/Flight Connections" felirat felé, és felszállsz a másik gépre.

Ha ugyanaz a légitársaság, akkor egy beszállókártyát kapsz, rajta a két úttal. A csomagod "magától átszáll", azzal nem kell foglalkoznod.



Sok mindentől függ, hogy mennyit kérdezősködnek. Persze mindenkinek leveszik az ujjlenyomatát, meg szkennelik a szemét.


Megkérdezik, hogy mi a látogatásod célja, meddig maradsz, kinél fogsz lakni, hoztál-e be illegális cuccot, ilyenek.


Mikor először mentem, kicsit tovább tartott, de mióta évente többször járok, már nem is kérdeznek semmit. Látják, hogy mondjuk 15-ször voltam, egyszer sem robbantottam fel semmit, tehát valószínűleg ezúttal sem fogok.

2014. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!