Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mivel töltsem ki a bőröndömet?...

Mivel töltsem ki a bőröndömet? Van egy elég nagy méretű bőröndöm, de nem tudom telepakolni, mert a Ryanair csak 15 kilót enged nekem, így a bőrönd kb. félig van, viszont merev falú és nem akarom, hogy törjön. Hogyan tudnám kitölteni a réseket?

Figyelt kérdés
2014. dec. 14. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Összegyűrt újságpapír?
2014. dec. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 acelsziv ***** válasza:
77%
amikor anyám először repült még aznap rohantunk neki kisebb bőröndöt venni, mert amit vett az már félig telten meghaladta az engedélyezett súlyt. Szerintem vegyél te is kisebb bőröndöt. Azzal jobban jársz.
2014. dec. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem opció, most az egyszer megyek Ryanairrel, csak azért nem fogok egy kisebb bőröndöt venni minimum 60000 Ft-ért.
2014. dec. 14. 11:26
 4/6 acelsziv ***** válasza:
74%
60? Komoly igényeid lehetnek :) Mi 10 -ért vettük a Metroban és évek óta remekül használható. Amúgy jobb a puha falú bőrönd, mert ahogy agymásra hányják őket legalább nem törik.
2014. dec. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Pléddel, törölközővel, köntössel, kispárnával...bármivel, ami nagy, puha és könnyű.
2014. dec. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tölsd fel vizzel;-)
2015. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!