Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A bécsi reptéren ha online...

A bécsi reptéren ha online becsekkolok, hogy és hol kell feladni a csomagot? Javasoljátok hogy így csekkoljunk?

Figyelt kérdés
EU-n kívülre utazok.
2015. márc. 13. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen ! Javasolom. Ott ha bemégy a reptérre teljesen egyértelmű. Terminal 3 Star Allince, a többieknek a maradék rész és Terminal 1A. Minden ki van írva. Úgy kell feladni, hogy a kezedben a beszállókártya és az igazolványok, odamész a megfelelő kapuk egyikéhez és "Haben Sie Gepäck ?" kérdésre mondod, hogy Ja. Felteszed a futószalagra a bőröndöt és pápát intesz neki.
2015. márc. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Utaztam már nem egyszer Bécsből, de mindig ott csekkoltam be, így nem vagyok kezdő ;) ez a része rendben van.

Az a kérdésem, hogy ha itthon csekkolok, hol kell feladni a csomagot? Ugyan ott, csak nem csekkolok hanem beadom a csomagom?

2015. márc. 14. 11:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ugyan úgy működik, csak a beszállókártyád nem ott kapod meg, hanem már otthon. Amúgy ott is kinyomtathatod, tehát pl itthon kiválasztod a helyedet ott meg kinyomtatod.
2015. márc. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!