Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Luton reptérről Londonba...

Luton reptérről Londonba National Express busszal megyek. Elvisznek a korábbi busszal is?

Figyelt kérdés
Már megvettem a transzferjegyet, de mivel sosem repültem még, késhet a gép, akármi lehet, rászámoltam az időt. Ha viszont mégis elérném a korábbi buszt, lehet, hogy mehetnék azzal is (nyilván, ha van hely)?
2015. jún. 30. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van hely akkor elvisznek a korábbival is. Mi is jártunk már így, hogy jóval hamarabb ott voltunk, ezért korábbi busszal mentünk, mert volt üres hely.
2015. jún. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A jegyed érvényes az 1 órával előbb vagy kèsőbb induló buszokra is. (Azonban ha többet kèsel, akkor felàrèrt mehetsz csak.)
2015. jún. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jún. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem szó nélkül elvittek, nagyon meg sem nézte a jegyet.
2015. júl. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legtöbbször se az oda,se a vissza útnál nem nézték meg a jegyünket, de egyébként is elvisznek azzal amelyikre felférsz. Mi pl volt hogy pont nem kaptunk helyet arra, amelyikre elvileg szólt, de nem volt probléma belőle. Elég hanyag az ellenőrzés,szerintem az se tűnne fel nekik ha ugyanazt a kétszer kinyomtatott jegyet mutatná valaki,mint a kilenccel előtte felszálló barátja. Ez nekem elég furcsa, amikor nézték a papírt,akkor is csak épp rápillantottak. (Kb 10× utaztunk már velük)
2015. júl. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!