Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülővel utazva az átszállásk...

Repülővel utazva az átszálláskor masik légitársasággal megyek tovabb, akkor előfordulhat hogy kiadják a csomagot vagy ott is lehet ugy kérni hogy ne adjak ki?

Figyelt kérdés
2015. aug. 20. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a repülőjegyed egyben vetted, akkor nem kell csomagot felvenni.


Ha külön vetted, akkor fel kell.


A tàrsasàg más az lényegtelen, ha egy foglalàsi rendszerben vannak, akkor van köztük codeshare megállapodàs.

2015. aug. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első jól mondja. Annyit hozzátennék, hogy ha vámköteles országba utazol, és már ott szállsz át, akkor az átszállásnál fel kell venned a csomagodat, hogy megmutasd a vámosoknak (ha kérnék), aztán újra le kell adnod. Pl. én Guadalajarába utaztam mexikóvárosi átszállással, és Mexikóvárosban fel kellett vennem, bár aztán szerencsére a kutya se nézte meg.
2015. aug. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
más kérdés, hogy megkapod-e nekem tűnt már el bőröndöm, felelőysegvállalás semmi.. (türkish airline)
2015. szept. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!