Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repültél már egyedül?

Repültél már egyedül?

Figyelt kérdés
Sokszor repültem már, de egyedül még sosem, és most úgy néz ki hogy egyedül fogok utazni. Kicsit félek ettől. Milyen volt egyedül utazni?
2015. szept. 2. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az esetek 80%-ában egyedül repültem, ami kb. 80 utat jelent. Ugyanolyan, mint amikor nem egyedül.
2015. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miscast, itt mindenki drogos vagy pilòta hogy egyedül repül? :)

Ò csodàs anyanyelvünk...

2015. szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

21 felszállásból 21-szer.


Na jó, pilóta mindig volt a gépen, úgy kevésbé kell tartani tőle.

2015. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Clark Kent.. válasza:
47%

Igen, többször is repültem már egyedül.


Az első repülőutam előtt én is féltem egy kicsit, mert szokatlan dolognak tűnt, hogy olyan magasan leszek.


Viszont amikor majd a repülőn leszel, és meglátod, hogy a felhők fölött mindig kék az ég, és hogy fentről a világ teljesen más, olyan, mintha egy makett lenne, akkor biztos vagyok benne, hogy neked is tetszeni fog.


Nem lesz semmi baj, nyugi. :-)

2015. szept. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Repültem egyedül. Igaz kisgéppel. Ha utasként érted akkor mitől lenne más mint egy buszon vagy vonaton?
2015. szept. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Beszélgess a melletted ülővel. Én ha egyedül megyek akkor főleg ezzel töltöm az időt. Mivel kb. akárkit kaphatsz mellé akárhonnan, nagyon érdekes beszélgetéseket lehet csinálni.
2015. szept. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül még sosem. Mindig voltak más utasok is a gépen, a pilótákról nem is beszélve. :)
2015. szept. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

15 eves voltam mikor elrepultem Budapestrol a nagy Amerikaba EGYEDUL, new yorki atszallassal. (jo ez kb. 20 eve volt) es nem lett semmi bajom.

Nekem ez volt akkor a masodik repuloutam, de az elso repuloutam a csaladdal lehettem vagy 5 eves es az NDKba mentunk, ugyh az nem szamit ;)


Ha mar repultel tobbszor, akkor nem lesz olyan felelmetes mint egy 15eves gyereknek aki szinte akkor repul eloszor es atszallassal utazik, raadasul a leggettosabb repterek egyiken keresztul.


Semmi felnivalod nincs.

2015. szept. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én eddig csak egyedül repültem... :D Kétszer 2,5 órát, és kétszer 16-ot átszállással. A 2,5 órás jó volt, nem unatkoztam, elvoltam, a 16-os út kb. felénél úgy voltam, hogy most fogok megdögleni az unalomtól, utána elkezdtem gagyi filmeket nézni, és jobb lett. :D De mindkét út végén nagyon drága emberekkel találkoztam, úgyhogy a 16 órásat is bármikor újrarepülném értük! :)


Igazából nem sokban más attól, mintha társaságban lennél, max. Kicsit unatkozol. Vihetsz magaddal esetleg könyvet, laptopot, mobiltelefont, tabletet nyuvasztani (wifi nem biztos, hogy van), vihetsz MP3-at is zenét hallgatni, gyönyörködsz a látványban, haverkodsz a melletted ülővel, alszol, nézegeted az órádat, hogy mikor landol már a gép, ami kaját adnak, megeszed, az is idő, járkálsz mosdóba, hogy azzal is teljen az idő... :D Van mit csinálni. Arról nem is beszélve, ha hosszabb úton mész, és van beépített TV, meg játékok, meg zene, meg ez-az-amaz. :)

2015. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! :)
2015. szept. 4. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!