Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőn feladott bőröndben...

Repülőn feladott bőröndben vihetek magammal egy üveg bort? És 40%-os alkoholtartalmú töményt? 18/f

Figyelt kérdés
Budapestről repülnék Rigába moszkvai átszállással, vámköteles 1 liter bor vagy 1 liter tömény?

2015. szept. 21. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vihetsz, de egy jó tanács. Nagyon csomagold be, és ezen kívül tekerd be ruhák közé, mert a bőröndöket nem kímélik, dobálják ide-oda. Ne törjön el.
2015. szept. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem vinnék. Nem azért, mert bárki megvámolná őket, hanem mert ha nem raksz rá ötvenhat réteg tűzálló golyóálló fene tudja milyen védelmet, akkor szanaszét fog törni. Én valahányszor repülök mindig samponos lesz mindenem pedig már nem tudom hogyan bugyolálom azokat az üvekeget :DD
2015. szept. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már többször adtam fel pálinkát, bort, és egyéb italokat, és mindig épségben, egészben meg is érkeztünk vele. Ha jól becsomagolod, és a ruhákat is köré tekered, meg ruhák közé rakod, akkor nem törik el.
2015. szept. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom, proli megoldás, lehet hurrogni, de esetleg átöntheted műanyag palackba, és nem törik el :D
2015. szept. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni tekercsben buborekos foliat. Hasznald.
2015. szept. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!