Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Malpensáról mennyi idő míg a...

Malpensáról mennyi idő míg a gépről való leszállás után kijövünk az épületből?

Figyelt kérdés

Reptéri transzfert szeretnék intézni, de nem tudom, melyik buszra foglaljak a menetrendből.

Reggel 7:40-kor száll le a gép.


2015. okt. 5. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:

A reggeli gépeknél kisebb a bizonytalanság, de ott is simán csúszhat a géped néhány 10 percet. Ráadásul a kijutási idő erősen függ attól, mennyit szüttyögnek előtted, és van-e csomagod vvagy sincs.

Mondjuk én csomag nélkül szoktam utazni, de kb 10-15 percig eltart a megállástól, míg kijutok, és a busznál állok. Ha csomagod van, adjál ehhez negyed órát, és még alapból 15 percet, mert ennyit késhet a géped simán. Igaz, ennyivel előbb is érkezhet...

2015. okt. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Végül úgy döntöttem, hogy a 8.55-ös buszra veszek jegyet, mert vonattal megyek tovább, az meg úgyis csak később indul, így kényelmesen odaérek mindenhová.

Plusz biztos, ami biztos alapon, mert csomagom is lesz.

2015. okt. 5. 17:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Az boven jo. Reggeli gep eseten a 7:40es erkezes az olyan szokott lenni, hogy gyakorlatban 7:40kor mar csomaggal kezedben epuleten kivul vagy.

Persze keshet 3 orat is, de 90%ban az van amit irtam.

2015. okt. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!