Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanairnél online repülőjegyet...

Ryanairnél online repülőjegyet vásároltam. Másnap módosítottam a foglalás időpontját. A két foglalási díj különbözete helyett mindkét foglalás árát levonták a kártyámról. Hogyan tudom a különbözetet visszakapni? Budapesti elérhetőséget hol találok?

Figyelt kérdés
Ryanairnél online retúr repülőjegyet vásároltam Bp. -Tampere útvonalra. Másnap módosítottam a foglalás időpontját (1 héttel korábbra.) A visszaigazolás megérkezett az új időpontról. A két foglalási díj különbözete helyett mindkét foglalás árát levonták a kártyámról. Hogyan tudom a különbözetet visszakapni? Elérhetőséget hol találok?

#számlázás #repülőjegy #repülés #Ryanair #Számlázási különbözet visszatérítése
2016. jan. 28. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a Járat változtatási díjat vonták le + az árkülönbözetet és nem a 2. jegy teljes árát. Nem csak a különbözetet kell kifizetni.
2016. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A repülőjegy többnyire olyan, mint a mozijegy. Te adott áron megveszed, és mehetsz, a másik fél meg azt vállalja, hogy amikor mennél akkor leülhetsz.

Ha nem akkor mész, kitalálod hogy neked nem jó, a mozisok is joggal kérnek másik díjat, és a légitársaságok is.

Csak te tudod, mit machináltál amikor a dolgodat végezted.

Elég valószínűnek tartom, hogy amikor a számlaszámodat megadtad, ott volt az összeg amibe a dolog került.

Az is le volt írva, mit miért vonnak le.


Elolvasnánk mi is hidd el, de nem láttuk azt a képernyőt.

2016. jan. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még az is lehet, hogy jobban jártál azzal, hogy a másik jegy árát is felszámolta, mintha módosítanál - ugyanis ahogy néztem, a módosítás díja 10 ezertől 20 ezerig változik, idénytől és járattól függően. Pl. ha az első jegy mondjuk 5 ezer ft és a 2.-ik (az elvileg módosított) 7 ezer, akkor lehet, simán jobb, mert a két jegy együtt még mindig csak 12 ezer, a módosítás meg lehet 20 ezer is.


[link]

2016. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem. Csak a kulonbozet lett levonva. Az osszeg az emailben a pillanatnyi foglalas teljes osszege.

Nyugi.

2016. ápr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!