Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Nagyon nagy gond ha a szabvány...

Nagyon nagy gond ha a szabvány bőrönd (42x32x25 cm) helyett picit nagyobb (48x33x20 cm) (wiz air)?

Figyelt kérdés
2016. febr. 9. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg hogy a reptéren a keretbe beleférjen.

Nekem szabvány borondom van, ha beteszem a keretbe pont jo. Még kb 1-1 centit bír el minden oldalon. 6 cm viszont elég nagy különbség, szerintem túl nagy lesz.

2016. febr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem a picit nagyobb kategória.

Ha valami hátizsákról vagy sporttáskáról van szó, amit rugalmas és bele tudod nyomni a keretbe, akkor nem gond, de ha merev falú bőrönd, akkor gondban leszel ha leméretik.

2016. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak szerinted picit nagyobb ez a kategória...

Ha megfognak vele, drága mulatság lesz.

Amikor jegyet vettél, elfogadtad a feltételeket. Tartsd is be őket.

2016. febr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azèrt ez nem kicsit nagyobb. Rànèzèsre is làtható lehet, beletetethetik a keretbe, ha belefer mehet, ha nem, jó pénzèrt feladhatod. A mèretek nem viccből vannak megadva.
2016. febr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Van,hogy abszolút nem is nézik a bőröndöt,van,hogy össze lehet nyomni kisebbe(pl.a hátitáskát veszel),van,hogy olyan a keret,h a szabvány méret pont belefér

Szerintem nem érdemes ezen idegeskedni vagy fizetni 50-60 fontot és ezzel csomó bosszúságot okozni magadnak,próbálj meg olyan táskát vinni,ami maximális mérete a megadott

2016. febr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem picit nagyobb. Picit nagyobb az mondjuk 1 cm plusz.
2016. febr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A 42x32x25 cm nem szabvány bőrönd, hanem wizzaires kis kézipoggyász, ami egy női retikül vagy kis hátizsák. A te bőröndöd nagy kézipoggyásznak számít, és fizetős. De jó hír, hogy 3 órával indulás előtt még vehetsz rá jegyet, és akkor még kicsit nagyobbat is felvihetsz, 56x45x25 cm-est. Ha nem tudod begyömöszölni a kis keretbe, úgysem úszod meg a fizetést, ne aggódj.

Én, mondjuk, eleve feladom a cuccomat, es kis retikül elég az útra. A kis kézibe úgysem fér bele semmi, ha nem egy bankkártyával akarsz utazni, ebbe bele kell törődni.

2016. febr. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!