Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Tényleg nem éri meg fapadossal...

Tényleg nem éri meg fapadossal repülni?

Figyelt kérdés
Hallottam már itt is, hogy kényelmetlen, zsúfolt, mogorvák a stewardessek, nincs semmi kaja az árban, összetörik a bőröndöt, meg nem jut hely mindenkinek a felszálláskor, ezért nagyon hamar kell sorba állni. Nekem csak kézim lenne, és a lényeg, hogy eljussak A-ból B-be. Az út 1,5 óránál nem tart tovább. Így sem ajánlatos fapados légitársasággal repülni?

2016. máj. 2. 16:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem jut hely? Azt azért te sem gondolod komolyan hogy az utolsó felszállók az üléssorok közt állva teszik meg az utat? 😂


Az is baromság hogy mogorvák a stewardessek és összetörik a bőröndöket. A bőröndöket ugyanis nem a légitársaság, hanem a reptér személyzete pakolja. Magyarul ugyanazok intézik a British Airwaysnek mint a Wizz Airnek.

2016. máj. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tökéletes a fapados, a busznál nem kényelmetlenebb, és ott is röhögve kibírok 2-3 órát. Kaja valóban nincs, de 2-3 óránként nem eszem amúgy sem.


Nem utazom feladott poggyásszal, mindenhová elég egy hátizsák, de amikor kellett (költözés miatt) bőröndöt feladnom, minden rendben volt.


Helyjegyet kapsz a foglalásodhoz, ingyenesen (plusz pénzért választhatsz helyet, ha akarsz), nincs olyan, hogy nem jut hely, ezt nem tudom, honnan hallottad.

2016. máj. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

Általában ha nincs semmi gond, akkor a fapados jó. A gondok akkor kezdődnek ha valami nincs rendben, nagyobb a csomagod, törlik a járatot, szeretnél átszállni stb. Ilyenkor az ügyintézés nehézkes és szinte mindig nekik van igazuk.

A másik ami miatt nem tartják jónak a fapadosokat, hogy nincsenek olyan jó körülmények az ott dolgozoknak, így gyakran a piloták, stewardessek fáradtak és nincsenek jól megfizetve sem. Ez pedig kihathat a munkájukra.

2016. máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Valóban, ugyan úgy lopkodják a biznisz class utasok poggyászait mint a fapadosokét semmi különbség. Ja zsúfolt pont mint egy busz, bőven kibírható, marha kedvesek a stewardesek. Most elképzelte, hogy az üléssorok között kapaszkodók lógnak le aztán a pilóta szól, hogy akik állnak kapaszkodjanak aztán emelkedéskor meg mindenki csúszik a gép farkába :D Vicces is lenne. Teljesen nyugodtan ajánlom a fapados társaságokat. 1,5 órát meg még egy műanyag vödrön ülve ki lehet bírni.
2016. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

"nem jut mindenkinek hely"


Szerintem a kérdező erre gondolhatott:

http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__repules-repulojegyek__..

2016. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Egész nyugodtan vegyél jegyet.


Ha elvégzed az online becsekkolást, akkor nem hinném, hogy ülés nélkül maradsz.

1,5 órás utat valóban ki lehet bírni evés nélkül - de vihetsz is fel magaddal ennivalót.


"összetörik a bőröndöt" "Nekem csak kézim lenne"

Hát, ha úgyis csak kézipoggyászod lenne, akkor meg teljesen mindegy Neked, hogy bánnak a bőrönddel, mert akkor az Téged nem érint.


"mogorvák a stewardessek"

Most voltunk 2 hete Wizzair-el - nem voltak mogorvák a lányok :-)

2016. máj. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"az utolsó felszállók az üléssorok közt állva teszik meg az utat"


Nem is! A nyitott ajtóban állnak, mások meg kívül kapaszkodnak, mint az indiai vonatokon. (És persze a tetején is ülnek törökülésben. :D)


Viccet félretéve: nyugodtan vegyél jegyet kérdező! Egyáltalán nem egyformák a fapados légitársaságok, repültem már néhánnyal, és egyáltalán nem voltak feltűnően ilyenebbek vagy olyanabbak a nem fapados légitársaságok személyzeténél.

2016. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
nincs baj a fapadossal. elvisz a-ból b-be, relatív jó áron. a gond akkor van, amikor irreálisan drágán adja a jegyet, de a szolgáltatás továbbra sem magasabb. karácsonykor ha jövök haza, mindig BA-val teszem, mert a Wizz és társai 320-350 fontos jegyárai környékén megkapom a BA jegyét is, ráadásul fedélzeti ellátással és csomaggal, illetve központi reptérről való indulással.
2016. máj. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Hallottam már itt is, hogy kényelmetlen,

- valóban kisebb a lábtér, de nem vészesen


zsúfolt,

- nem tökmindegy hányan vannak a gépen? Bármilyen más járat is lehet fullos.



mogorvák a stewardessek,

- hülyeség


nincs semmi kaja az árban,

- az árban nincs, de vehetsz magadnak ha nem bírsz ki 2 órát kaja nélkül


összetörik a bőröndöt,

nem a légitársaság rakodja a bőröndöket


meg nem jut hely mindenkinek a felszálláskor,

- a túlfoglalás bármilyen légitársaságnál előfordulhat


ezért nagyon hamar kell sorba állni.

- nem kell

2016. máj. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Számomra az egyedüli hátránya, hogy egy kicsit kényelmetlen, de amúgy tényleg olyan, mintha egy buszon ülnél, szóval nem vészes. A stewardessek mindig kedvesek, a bőröndöket mint írták a reptér dolgozói pakolják. Ülőhelyet lehet választani, szóval nem kell sorbaállni korán.
2016. máj. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!