Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » New York JFK repülőtérről a...

New York JFK repülőtérről a Newark (EWR) repülőtérre mennyi idő alatt lehet átérni? Leszállás, bevándorlási vizsgálat, csomagfelvétel transzfer az EWR reptérre . Minderre 3,5 óra van . Van valakinek tapasztalata, járható ennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
New York JFK repülőtérről a Newark (EWR) repülőtérre mennyi idő alatt lehet átérni?

#New York JFK #repülőtérről a #Newark (EWR) repülőtérre #mennyi idő alatt lehet átérni?
2016. máj. 21. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Most NY tapasztalat nélkül, de simán benne lehet egy késés is, felhalmozódik a sor bevándorlásnál, stb.. Elég necces.
2016. máj. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
[link] másfél óra alatt van át 31 dollárért. Ennél nemigen találsz jobbat, taxival is megvan egy óra simán. Newark-ra számoljunk legalább egy órát, feladott csomaggal nem lehet kevesebbet. Ez eddig 2.5, egy órád maradt JFK-re hogy a bevándorlást és a csomagfelvételt elintézd. Meg se próbáld.
2016. máj. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az előhöz még hadd tegyem hozzá azt az apró érdekességet hogy a LATAM légitársaság nemzetközi járatáról átszállni a Delta USÁ-n belüli járatára hivatalosan is 3.5 óra. Tehát ha ilyen viszonylatban veszel jegyet akkor a rendszer nem fog engedni ennél szorosabb csatlakozást. Ez talán rávilágít arra hogy mennyire reménytelen 3.5 óra alatt ezt elintézni úgy hogy közben még New York-on keresztben át kell vágni.
2016. máj. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eh, kimaradt az előzőből hogy a LA-DL I-D MCT az a JFK repülőtéren belülre volt értendő.
2016. máj. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vállalnám be ezt.
2016. máj. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én biztos nem vállalnám be. Nem tudhatod mennyit kell sorba állni az útlevél ellenőrzésnél. JFK-ról a belvárosba bejutni legalább egy óra, onnan megint tovább EWR-re is sok idő. EWR-en újra check-in, bizti ellenőrzés, stb. Legalább dupla ennyi idő kellene.
2016. máj. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat, sajnos sikerült megvennem egy ilyen repjegyet ,most még megy a küzdelem a légitársasággal akik persze értetlenül állnak ,mert szerintük ezzel nincs probléma. Ha rólam lenne szó még meg is próbálnám aztán majd lesz valahogy , de nagymama és az unokája repül akik nem rutinos utazók :(
2016. máj. 22. 14:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Én már írogattam neked, folytassuk. Melyik légitársaság? Vagy ha tudod, hanyas terminálba érkeznek (ha nem tudod, majd én megnézem légitársaságból). Itt [link] meg lehet nézni mennyi idő a bevándorlás.


Én előre rendelnék kocsit [link] tőlük hogy vigyenek át, 120 dollár de a vezető ott várja őket ahol kilépnek a vámról, különben a történet szerintem teljesen esélytelen. Fentebb említettem az ETS-t, hát itt [link] olvashatod hogy megy az ETS pickup... nem ajánlom gyakorlatlan utazónak.

2016. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!