Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Megvehetem az oda-vissza...

Megvehetem az oda-vissza szóló jegyemet ha oda személyével vissza viszont már útlevéllel jovok?

Figyelt kérdés
Lejar a személyim, ezért hazautazom, de annyi időre nem tudok menni mire kész lenne az új személyi, úgyhogy gyorsított útlevél (3nap) fog rendelkezésemre állni a visszauton. Ez probléma lehet?

2016. jún. 1. 08:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Online intézed gondolom.

Akkor a visszaigazolásban megadott linken tudsz változtatni, becsekkolni, stb.

Visszautazás előtt megváltoztatod az okirat számot.

2016. jún. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Kulon vedd meg az oda meg a vissza jegyet. Mert ha kitoltod (van ahol ki kell), hogy pl. London-Budapest-London jegyfoglalason hogy te szemelyivel utazol aminek ez es ez a szama akkor lehet hogy az utlevelet nem fogjak elfogadni. Ellenben ha veszel egy oda jegyet amit szemelyi szammal foglalsz majd veszel egy visszat amit mar kesobb az utlevellel akkor az ugy oke. Viszont nezd meg hogy hol szeretnel foglalni mert sokan nem is kernek errol semmit infot a foglalaskor (pl Turkish, pegasus nem ker de brussels airlines mar igen) szoval akkor barmivel mehetsz ami ervenyes az adott orszagban es igazol teged.
2016. jún. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha leírnád hova utazol...
2016. jún. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
münchen-debrecen jaratrol van szo. meg nem utaztam repulovel igy nem gondoltam hogy ez ennyire legitarsasag fuggo ezert nem gondoltam, hogy fontos az uticel. az oda-vissza jegy anyagiakat tekintve elonyosebb lenne mert azert nem mindegy, hogy 100 euro oda-vissza ha most lefoglalom vagy ha 200 euro csak vissza mert 3 nappal utazas elott vettem. koszonom az eddigi valaszokat remelem igy mar eleg konkret
2016. jún. 1. 11:10
 5/14 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni, meg nézed, hogy milyen adatot kell megadni a jegyvásárlásnál. És hogy mi az, ami módosítható később is. Vagy mondjuk írsz a légitársaságnak vagy felhívod őket.
2016. jún. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Útlevélszámot majd check-in-nél kell megadni nem foglalásnál.
2016. jún. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Viszont lehet, hogy a két útra nem tudja külön-külön megadni, ezért kell tisztázni előre.
2016. jún. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Wizz Airnél biztos nem lehet külön beírni, és probléma lehet.
2016. jún. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Schengenen belül egyetlen szabály van. Pár betű eltéréssel hasonlítson a neved ahhoz, amit begépeltél, és nlzz ki hasonlóan, mint a fotón.
2016. jún. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
felhivtam a repteret ott azt mondta az informacios hölgy hogy "elvileg nem problema". nem volt tul meggyozo :D ahogy neztem a lufthanza inditja csak ezeket a jaratokat. van valakinek lufthanzas tapasztalata?
2016. jún. 1. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!