Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Van itt valaki, aki mostanában...

Van itt valaki, aki mostanában vett, vagy a közeljövőben fog venni a bravofly oldalán repülőjegyet?

Figyelt kérdés

Vettem egy repülőjegyet, erről szeretnék számlát cégnévre. A vásárló oldalon ahol a bankkártya adatokat is meg kell adni ott nincs lehetőség számlázási címet megadni. Állítólag a fizetés utáni oldalon kellett volna jelezni az igényt, de egyszerűen nem emlékszem hogy lenne ott ilyesmi, ezért most a kapcsolattartó adataira fogják kiállítani a számlát, ami nekem nem jó.

Tehát keresek valakit, akinek még friss emléke van arról, hogy a fizetés után milyen oldal jön fel és meg tudna erősíteni ebben, hogy ott sincs külön számlázási adatok rész.



2016. jún. 28. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Hivd fel a honlapot ahol vetted a jegyet (a bravofly emlekeim szerint csak kozvetito oldal, nem arusito), mondd el a porblemat, rontsak le a szamlat es allitsanak neked ki ujat a megadott nevre (csak ne kezdj panaszkodni hogy nem lattad, mert akkor garantaltan nem lesznek segitokeszek).
2016. jún. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A bravofly honlapján vettem, nekik fizettem és a számlát is ők fogják kiállítani, csak sajnos nem olyan névre, ahogy kellene.
2016. jún. 28. 19:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat akkor jelezd naluk a problemat, az lesz a legcelszerubb szerintem.
2016. jún. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, megtörtént. De szerintük a vásárlás utáni oldalon kellett volna jelezni, utána nincs mit tenni. Szerintem meg ott nem volt ilyen lehetőség, tehát még mindig olyan valakit keresek, aki mostanában vesz jegyet és megnézné nekem mi van ott.
2016. jún. 28. 20:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Utólag kár okoskodni, de ha mégis szeretnéd önmarcangolni magad, vigyél végig egy próbafoglalást.

Megjegyzem szép halkan, nem csak hogy számlát nem kaptál, hanem elég szépen le is szedtek. A bravofly.hu igen szemét jutalékot szed le a semmiért.

Legközelebb nézz körül jobban.

2016. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolso baromsag amit irsz, en mar eleg sok repjegyet vettem es utoljara pont a bravofly oldalan mert sok OTA- osszehasonlitva es hozzaadva azMC fizetes dijjat ott volt a legolcsobb a KLM jegy
2016. jún. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, akkor elég kevés otát néztél meg.
2016. jún. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!