Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen engedélyek kellenek,...

Milyen engedélyek kellenek, hogy egy két évessel kiköltözzek Dubaiba? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ki szeretnék életszerűen költözni Dubaiba.

Egyedülálló anya vagyok, az apától elköltöztem anyámhoz de itt sek jó.

Szóval milyen engedélyek kellenek az államtól és az apától? (Az apa nem magyar állampolgár csak tartózkodasi kátyája van, de nem M.o.-n él. Külföldön dolgozik)

Nagyon fontos. Előre is köszi.


2016. júl. 24. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Amennyiben a gyermek magyar állampolgár, szükséges az apa beleegyezése, hacsak nincs hivatalos bírósági ítélet a szülői felügyeleti jogának megszüntetéséről. Ha az apa nem engedi, akkor bírósági per
2016. júl. 25. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dubajban külföldiként nulla jogaid vannak, nőként még-nullább, jól fizető állás nélkül éhenhalhatsz. Gyermekpénz csak ottani állampolgároknak jár. Maradj csak a jó kis Magyarországon...
2016. júl. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: Köszi a válaszodat. Igen a gyerek magyar állampolgár. Az államtól milyen engedély kell ?

Utolsó: Van kint ismerősöm és ő segítene munkat talalni stb.. Angolul anyanyelvi szinten beszélek úgyhogy .. Én meg szeretném próbálni ott...

2016. júl. 26. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!