Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Eltudná nekem valaki magyarázn...

Eltudná nekem valaki magyarázni, hogy hogyan zajlik ez?

Figyelt kérdés
Nemsokára elutazom külföldre. Tudniillik, hogy még sosem utaztam repülővel. Ez egy iskola keretű dolog. Valójában csak arra lennék kíváncsi, hogy azzal a becsekkolási kártyával (vagy nem is tudom, hogy ezt minek nevezik), mikorra kell ott lenni? Mert nekem úgy mondták, hogyha ez a nyomtatvány meg van, akkor nincs gond, azaz elég ott lenni az indulás előtt fél vagy egy órával. Erre kaptam egy emailt ( a kísérőmtől), hogy már az indulás előtt 2 órával ott kell lennem. Szóval valaki, aki jártas ebben magyarázza el nekem, hogy akkor hogyan is mennek a dolgok, mert ezt már végképp nem értem...

2016. júl. 29. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
indulás előtt 2 órával legalább, akkor is ha nincs csomagod és otthon megcsináltad a check-int.
2016. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igy van, inkabb menj ki 2 oraval elobb es ott varakozz, minthogy futni kelljen es neadjIst' lekesed a gepet

sajnos velem mar fordult elo ilyen, nem az en hibam volt es a legitarsasag felrakott a kovetkezo gepre, de senkinek nem kivanom azt a stresszt, ami ezzel jar


en is es az osszes ismerosom minimum 2 oraval szoktunk kimenni, de ha tengerentuli a jarat, akkor 2 es fel 3 oraval.


Tudod, ha befut a repterre egy busz tele turistakkal azok igencsak feltarthatjak a sort, te meg ott topogsz a sor hatuljan es izgulsz hogy elerd a geped!

2016. júl. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs csomagom én 1,5 órával, ha van 2 órával előbb szoktam kimenni, ez mindig kényelmesen elég volt 100+ utam alkalmával. 30 perc biztosan kevés.
2016. júl. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :) Kicsit kemény és hosszú lesz az út, tele átszállással. Nomeg már vagy hajnali egykor kell kelnem. :D
2016. júl. 31. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!