Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » RyanAir-nél mennyivel léphetem...

RyanAir-nél mennyivel léphetem túl a feladandó bőrönd súlyát?

Figyelt kérdés
15kg-os bőrönd van kiváltva, de előreláthatólag már most több lesz, és nem tudom hova rakni, külföldről megyek haza, emiatt nehéz "hagyd otthon"-ozni. Kifele 13 volt, de vettem bele itt is dolgokat. Mennyi az, ahol még rábólintanak?
2016. aug. 4. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim szerint nem fognak rábólintani, ezt szigorúan nézik. Attól függ, honnan jössz, £10/€10 lesz kilónként (!) a felár. Persze ha szerencséd van, kifoghatsz egy jószívű embert a pultnál, de erre nem alapoznék sajnos.
2016. aug. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha 15 kg a súlyhatár akkor ennyit vihetsz. Ha túlléped akkor 2 lehetőséget ajánlanak fel

1. kiveszel annyi cuccot, hogy a súly 15 kg legyen. (sokan csinálják, hogy a kézipoggyászukba tömnek amit tudnak)

2. Kifizeted a többletsúlyt ami nem olcsó.

2016. aug. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Dublinból, írországból megyek haza Pestre. Tavaly ugyanilyen felállásokkal, 16.6-al átengedték, emiatt érdekelt. De tehát akkor az pont a jószívűség kifogása volt.
2016. aug. 4. 17:19
 4/6 anonim ***** válasza:
egy hónapja engem is engedtek kifelé +1kg túlsúllyal
2016. aug. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Sose hallgass azokra a féleszűekre, akik egyszer átmentek plusz 30 dekával.

Helyette nézd meg a légitársaság túlsúly-táblázatát, és készítsd elő a megfelelő összeget.

Persze megteheted azt, hogy megszabadulsz a rengeteg fölösleges dolgodtól. Kacatoktól, amik nem kellenek.

Esetleg zsebre teszed a nehezebb kacatjaidat.

De ne csalj.

2016. aug. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semennyivel ne lepd túl, sose lehet tudni kit fogsz ki...

De persze majd súlyos pénzeket fizethetsz

2016. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!