Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Késett a gépem, és a reptéren...

Regisztrálok kérdése:

Késett a gépem, és a reptéren arról tájékoztattak, hogy kártérítést fogok kapni. A szórólapjukon megadott saját oldalukra mentem, és kitöltöttem az adataimmal. Most a kesettagepem.hu számomra halál idegen oldaltól kerestek fel. Normális ez ilyenkor?

Figyelt kérdés

Most kaptam egy e-mailt 'Fazekas Gábor'-tól, hogy a kesettagepem.hu -tól ír, és bízzam meg a Fodróczy ügyvédi irodát, hogy eljárjanak helyettem a kártérítési ügyben, és 250 eurót fogok visszakapni, csak adjam meg minden adatomat, és szkenneljem be a személyimet.

Elküldte amúgy az ügyvédi iroda hivatalos meghatalmazási dokumentumját is csatolva.

Van bárkinek tapasztalata erről, vagy ilyenről?


2016. aug. 31. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Intézd magad el az egészet, így is megkapod a pénzed. Csak a repülőtársasággal kell felvenned a kapcsolatot.
2016. aug. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy kérdést megér, ezek a kókler szemét mocsok cégek honnan kaparintották meg az adataidat. Mert hogy nem tiszta módon, az biztos.

Tényleg kérdezd meg őket.


Amúgy közvetlenül a légitársaságnál kell a kárigényt beadnod, ők fognak neked fizetni. Ha ellentmondannak, még mindig adhatod be te magad a fizetési meghagyást (ez pár ezer forint), vagy ha hajlandó vagy ezeknek a hiénáknak 20 százalék jutalékot fizetni, akkor később még mindig megkeresheted őket.

De most intézd te magad az ügyedet.

2016. aug. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi sracok kiralyok vagytok koszi!:)
2016. szept. 1. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!