Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair bőrönd miatt?

Ryanair bőrönd miatt?

Figyelt kérdés
Szóval 2 cmvel túllóg a böröndöm,szerintetek mennyi az esélye hogy lemérikvVan valakinek taapsztalata?
2016. okt. 24. 11:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Ha x centire kotottel szerzodest a vasarlas altal, akkor x centis borond legyen nalad. Ok sem Londonba visznek, ha Madridba vettel jegyet, hanem tartjak magukat a szerzodes felteteleihez.
2016. okt. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
99%.
2016. okt. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
én többször utaztam már ezzel a légitársasággal. ha tényleg csak 1-2 cm eltérésről van szó, akkor nem mérik le. csupán ha látványosan nagyobb bőröndöt szeretnél bevinni a megengedettnél. :)
2016. okt. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%

Rengeteg tapasztalatom van arról, hogy valaki csak picit nagyobb dolgot akart fölvinni, miközben tudta pontosan, hogy nem lehet. Belőlük lettek a homáros síróparasztok, mert megbántottnak érezték magukat.

Pedig a képlet egyszerű.

A vásárláskor elfogadtad a max méreteket. Vegyél kisebb bőröndöt, vagy kockáztass. De ha megbüntetnek, ne sírj.

2016. okt. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A Ryanair ketrec mérete 21,2 x 41,2 x 58 cm bár az utóbbival óvatosan mert van két rúd az alján amivel ott keskenyebb.
2016. okt. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Ketreccel mérnek?

2016. okt. 24. 16:46
 7/15 anonim ***** válasza:
31%

Nem mindegy, hogyan mérnek? Nem érted, hogy rendkívül buta kérdést tettél fel, és játszod a hülyét?

NEM VIHETED. ÉRTED???????

2016. okt. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De, viheti. Kicsi az esélye, hogy lemérik. Nekem sem mérték még egyszer sem. Viszont ahogy korábban is nagyon jól írták, ha kockáztatsz, akkor vállald, hogyha mégis megbüntetnek.
2016. okt. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A kézipoggyászt sizerrel (ketreccel) mérik. 17 ezer forint, ha nem fér bele, úgyhogy nagyon nem érdemes ezzel játszani.
2016. okt. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Ági 22 ***** válasza:

Itt van egy korábbi válaszom:


"Ha 55x40x20-ba belefér, akkor igen. Plusz vihetsz egy 35x20x20-as kisebb táskát is.

Én a múlt hónapban repültem Ryanair-rel és én is kicsit aggódtam a méretek miatt, de még csak be sem kellett raknom a "keretbe", hogy lemérjék. Egy tanácsot adnék: beszálláskor állj a sor vége felé, akkor már nem fogják felengedni a kézipoggyászt, berakják a raktérbe. Így biztos lehetsz, hogy a mérettel és a súlyával nem foglalkoznak, olyan, mintha megvásároltál volna egy feladott poggyászt."

2016. okt. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!