Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi a módja annak, ha a repülőt...

Mi a módja annak, ha a repülőtéren nem akarok át menni az ellenőrző kapun, mert 9 hetes terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Egy rövid repülőútra megyünk és az utazás időpontjában 9 hetes terhes leszek. A kérdésem az, hogyha nem akarok átmenni az ellenőrző kapun, akkor elég csak a helyszínen kérnem, hogy inkább motozzanak meg a kapu helyett, vagy erről kell külön formanyomtatványt vinnem, hogy 9 hetes terhes vagyok és bemutatás után motoznak? Vagy ez hogy működik?

2017. jan. 19. 16:19
1 2
 1/17 Donald J. Trump ***** válasza:
78%
Ha az ellenőrző kapunak bármi negatív élettani hatása lenne, nyílván nem használnák tömegesen átvilágítási célra.
2017. jan. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Nem lesz tőle semmi bajod, terhes kollégáim naponta többször mennek át rajta. Nem röntgen...

Egy repteres.

2017. jan. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Az utasbiztonsági ellenőrzésen használt fémkereső kapu nem röntgen, hanem nagyfrekvenciás elektromágneses hullámokat bocsát ki, ami a közelében levő fémtárgyban örvényáramot kelt és ezt lehet detektálni.

Röntgennel a csomagokat világítják át.

Nem hiszem, hogy ennek a gyenge elektromágneses hullámnak az áthaladás néhány másodperces ideje alatt bármi hatása lenne a pocaklakóra, de ha tartasz ettől, a repülőtér ügyfélszolgálatától érdeklődd meg előre, hogy kell-e papír, ha kézi átvizsgálást szeretnél kérni.

2017. jan. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz tole. Ha lenne, akkor mar reg ki lenne irva, es felhivnak erre minden no figyelmet a babaja erdekeben.
2017. jan. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A boltban a lopásgátló kapu mellett is elmész, mégse parázol miatta. Az ugyanígy működik, csak más dolgok érzékelésére van beállítva. Ne menj boltba se!!4 /irony
2017. jan. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Bankba bemész? és a boltokba, butikokba? Szinte mindenhol hasonló kapuk vannak, csak a reptéren látod a keretet. Semmi bajod nem lesz.
2017. jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mentesülhetsz alóla.
2017. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
9 hetes terhesen azt valaszthatod, hogy nem utazol.
2017. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
21%

Szóval én aki utazott többszöri átszállással 8-10 hetesen is hozzá szólok, a sok tudos mellet itt.


Mivel a hatása nem ismer a kapuknak a magzatra, így nem engednek át a kapun hanem motoznak.

Èn az elsö terhességemnél voltam egy olyan helyen ahol átvilágítottak volna. Már utolsó hónapos voltam, rögtön kiszedtek a sorbol és motozásra küldtek.

Majd mikor 8 hetes terhes voltam utaztunk többszöri átszállással, akkor egyszerüen szoltam a kapuknál, hogy terhes vagyok. Mindenhol kikerültették a kaput, és megmotoztak. Sehol egyszer sem akadékoskodtak, a legkisebb városban sem mondták, hogy de de menjek át rajta.

2017. jan. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
#9 Butaságokat beszélsz. Teljes mértékben ismert a kapuk hatása és semmiféle korlátozás nincs.
2017. jan. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!