Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Nem értem a wizz air-t és a...

Nem értem a wizz air-t és a Ryan air-t. Valaki el tudná magyarázni?

Figyelt kérdés

A wizz air azt írja a csecsemővel utazásnál h az ingyenes kézipoggyász helyett ingyen vihetem a babakocsit.

Na most ezt úgy érti h gyerek poggyásza helyett? vagy h az én poggyászom helyett.


A Ryan air meg azt írja h ingyen vihető 2 tárgy a csecsemőknek: 1 babakocsi, 1 autósülés, és a 2 ingyenes POGGYÁSZ mellett díj ellenében feladhatok csecsemőfelszerelést.

Na most a kérdésem itt az lenne h a 2 ingyenes poggyásznál a babakocsira meg az autós ülésre gondolnak? és milyen csecsemőfelszerelést tudnék feladni a raktérbe?



2017. jan. 21. 23:00
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

A wizz air folytatódik:

Szóval poggyász helyett ingyen babakocsit vagy babaülést vihetek magammal

Alatta ezt írja:

Csak akkor vihetem ingyen magammal ha külön ülőhelyet vásárolok (a babakocsinak??? vagy a gyereknek?)

Miért nem képesek befejezni azt a rohadt mondatot??!!!


Aztan a Ryan air meg írja h feladható poggyász 10 euró max 30 kiló, alatta meg magyarázat nelkül kisbetűvel h max 10 kiló (na most ezt mire írták??)


Mindjárt belinkelem, lehet csak en vok ilyen értelmi fogyatékos....nagyon felbosszantott

2017. jan. 21. 23:05
 2/18 A kérdező kommentje:

[link]


Az egyéb ültetési lehetőségek felett írja:

[link]

2017. jan. 21. 23:09
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Wizzair: a csecsemőnek nem kézipoggyászt vihetsz, hanem babakocsit. Ha nem veszel neki külön helyet, akkor a raktérben utazik a babakocsi, ha veszel külön helyet, akkor felviheted az utastérbe.

Neked emellé lehet egy saját kézipoggyászod (a kicsi ingyenes, a nagy fizetős, mint wizznél szokott lenni).


Ryanairnél felvihetsz ingyen egy babakocsit és még egy második tárgyat, ami vagy autósülés, vagy gyerekágy, vagy ülésmagasító. A babakocsit a raktérbe teszik és érkezés után rögtön megkapod. Ha a babakocsi mellett a felsoroltak közül nem egy, hanem két tárgyat akarsz felvinni, szerintem arra gondolnak csecsemőfelszerelés néven, az már fizetős.


Ryannel ezek szerint jobban jársz szerintem.

2017. jan. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A Ryanair alapból korrektebb cég, mint a wizz, eleve nagyobb a kézipoggyász, kettőt vihetsz fel (kisebb kézitáskát vagy laptoptáskát is külön, nem toszogatnak, hogy gyömöszöld bele a nagyobba.)
2017. jan. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen.

Igen a Ryan air lenne jobb, csak az úgy nézem nem indul a közelebbi reptérről.

De még átnézem :)

2017. jan. 22. 10:21
 6/18 anonim ***** válasza:
36%
Vigyázz, mert a Ryanairnél ha 2 részes a babakocsi, az kettőnek számít.
2017. jan. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A wizzair-nél a kisbabának(0-2 év) és a kisgyereknek(2+) is ha van babakocsija (akár 1 részes,akár több) / gyerekülése,azt ingyen fel lehet adni csomagként.

A kisbabának lehet egy kicsi csomagja is a szükséges holmikkal.

(ha kisgyerekről van szó ,akkor ő ugyanolyan ,mint egy normál utas, jár neki a sima kisméretű kézipoggyász,mint neked,vagy amit megveszel még(nagyméretű,feladott stb)

2017. jan. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Azt írja a Wizz air:

-kézipoggyász helyett babakocsi vihető fel a fedélzetre ingyen

-csak akkor vihető fel a fedélzetre ha külön ülőhrlyet vásárolunk neki


Na most akkor az nem is ingyenes...az ülőhelyet meg kell fizetni...

Es akk ha nem viszek fel a federzetre babakocsit hanem lent a lepcsőnél átadom akk vihetek ingyenes poggyászt a gyereknek akkor ha az ölemben utazik vagy nem?


Bocsi a sok kerdésért de számomra nagyon n értelmesen fogalmaznak és nem akarok ott kellemetlen szituációba kerülni

2017. jan. 22. 16:29
 9/18 A kérdező kommentje:
Hogy érted h két részes? hogy szét kell szedni ahhoz h összecsukd? vagy amit szét lehet szedni de egybe össze is csukható is 2 részesnek számít?
2017. jan. 22. 16:31
 10/18 anonim ***** válasza:
Két részes ha pl váz+mózes. Ha egybe összecsukható, akkor egy. A fedélzetre általában engednek egy pelenkázótáskát is, de a Wizzairt érdemes megkérdezni róla, mert kézipoggyász szempontból nagyon szenyák.
2017. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!