Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » 2. utónevet nem írtam a...

2. utónevet nem írtam a repülőjegy foglaláskor, de a személyimen rajta van. Gondot jelenthet?

Figyelt kérdés
2 keresztnevem van, de megszokásból csak az egyiket írtam az adatokhoz a repjegy foglalásakor, mert a másodikat nem használom. Több olyan visszajelzést kaptam, hogy EUn belül nem gond (EUn belülre, Olaszországba utazom), de olvastam olyat is, hogy gond lehet belőle. Van esetleg valakinek tapasztalata ebben? Köszi előre is.
2018. okt. 6. 22:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond.
2018. okt. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mivel csak az első keresztnevet kell megadni és a második senkit nem érdekel, így nem lesz gond
2018. okt. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%

Az, hogy nem szokott gond lennei igaz. De ettől ne bízd el magad. Ha kéred, linkelek neked néhány tucat olyan esetet, amikor valaki azért panaszkodik, mert 1-2 betű elütése miatt nem repülhetett. Igen, ez is előfordul.

Ha ez előfordulna veled, gondolkozz el rajta, ki volt a hülye. Értelmesen oda volt írva a kérdés, mi a neved. Nem beceneved, nem az amt te gondolsz, hanem az, ami az igazolványodban van.

2018. okt. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
A név elírása huba, utolsó. A második keresztnév nem megadása nem, mivel sehol nem kerik. Ha Kovács Jánosné Szabó Laura Bella jegyet vesz, akkor a jegyet Kovács Jánosné névre kell kitölteni. Ha a kedves fia, Kovács István János utazna, akkor Kovács István névre kell higy szóljon a jegy. Kovácsi Jánosnét vagy Kovac Istvánt nekifogjak felengedni
2018. okt. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Engem egy hete nem engedtek fel a bukaresti gépre, mert nem adtam meg a második keresztnevemet. Eddig sohasem adtam meg, most tanultam belőle. Szerintem hívd fel a légitársaságot, és korrigáltasd. Ne járj úgy mint én.
2018. okt. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Ugyan melyik legitarsaságnál , utolsó?
2018. okt. 8. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
Én is úgy gondolom, fel kell hívni a légitársaságot. Elkerülsz egy aggodalmas időszakot.
2018. okt. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12%
Kolléganőm férje 20 ezret fizetett, hogy átírják a jegyet, mivel neki is két keresztneve van. Fogalmam sincs milyen társasággal mentek.
2018. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#6. Tarom volt....
2018. okt. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kár hogy ott sem kell megadni.....
2018. okt. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!