Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Tuniszba utazom Rómán át,...

Tuniszba utazom Rómán át, sajnos várnom kell vagy 6 órát a 2 gép között. Bezárják éjjelre a római Leonardót? Van valakinek ott éjszakai/alvási tapasztalata?

Figyelt kérdés
Elég rosszakat olvastam, de egyedül utazom, se időm, se bátorságom nem lesz kimenni egy éjjeli érkezéssel a városba, mire bárhol ágyba vergődnék, kb indulhatnék vissza és egy rakat pénz.

2018. nov. 17. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:

A reptér alapból Fiumicinonál van. A tengerpart mellett! Nem mondon, hogy a legszebb, de azért megnézheted.

A reptérről gondolom egész nap indulnak, érkeznek gépek. Szóval nem hinném, hogy zarva lenne.

Amúgy hányra érkezik a géped? Hánykor indul a másik

2018. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem zárják be, bent maradhatsz éjszakára.
2018. nov. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Éjjel lesz a muri sajnos, úgyhogy nem is szívesen tekeregnék egyedül se városban, se tengerparton.
2018. nov. 18. 07:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem gonoszságból mondom, de ha félsz az éjszakai Rómától, akkor Tunisz fog csúnya meglepetéseket tartogatni. Ha ez az első utad a harmadik világba (márpedig gondolom igen), akkor olvasgass sokat helyi szokásokról, átverésekről, lehúzásokról. Nagyon más lesz, mint Európa, még Tunézia is. Főleg helyben fogod megtapasztalni, de érdemes felkészülni. Én elég rutinos utazónak tartom magam, lassan 60 országban jártam, de amint elhagyja az ember Európát, nagyon át kell állitania az agyát, különben állandóan megszívja mindennel. Róma világviszonylatban abszolúte biztonságos, Tunéziában csak a legturistásabb helyek lesznek annyira biztonságosak. Ott sem fog semmi baj érni, de tényleg készülj fel egy kicsit, különben sok lesz a frusztráció, az átverés, lopás, adott esetben sírás. Tényleg jó indulattal mondom csak ezeket.
2018. nov. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem az első arab utam, Algéria pl kissé kevésbé turistacentrikus és az is pipa. Arab férjjel, arab barátokkal nem vagyok elveszve. Csak most egyedül utazom és még Rómában nem szálltam át sosem és nem tartozik a kedvenceim közé az éjszakai repteres történet, de ez most így jön ki.Tuniszban már várnak rám, ott már nem leszek egyedül, csak addig kell eljutnom. :)
2018. nov. 18. 14:34
 6/7 anonim ***** válasza:
@5 Ja, helyi ismerősökkel erősen könnyített pálya, akkor nem szóltam :)
2018. nov. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk ettől még nem kisebb a para, miután megnéztem a reptér térképét. :D Tuti el fogok veszni :D
2018. nov. 19. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!