Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A koronavírus miatt bezárt...

A koronavírus miatt bezárt szállodák szerintetek mikor fognak újra működni? Lehetséges, hogy a nyár végéig nem fognak újra kinyitni?

Figyelt kérdés

2020. márc. 31. 10:58
 1/8 anonim válasza:
30%
Szinte biztos hogy szeptemberig nem nyitnak ki
2020. márc. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Amíg nincs lehetőség utazni, addig biztos, h zárva lesznek. Nyár közepe valószínű...
2020. márc. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Ez megint olyan, amire csak találgatni lehet, de valószínű augusztusra kinyitnak ha addigra javult annyira a helyzet. Egy perccel nem lesznek tovább zárva, mert nekik is kb. minden vendégre szükségük lesz
2020. márc. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ez a nyári szezon már felejtős.
2020. márc. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

1. Ezt nem lehet előre tudni.

2. Igen, lehetséges.


Szerencsére jövőre is lesz nyàr, a cél az, hogy minél többen meg is èljék.

2020. márc. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Arra leszek még kiváncsi, hogy most akkor ez a több hónapnyi kihagyás milyen hatással lesz gazdaságilag a szállodákra, azért egy hotelben elég sok dolgozó van, szerintem egy részüket el fogják bocsátani. :/

Ha esetleg szeptemberben kinyitnak, akkor is még sok idő lesz, mire újra annyi vendég lesz, mint korábban...

Én nem vendéglátásban dolgozok, csak azért akartam beszélgetni erről, mert vannak rokonaim akik hotelekben dolgoznak, és most nem tudnak mit csinálni :/

2020. márc. 31. 14:04
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Azért egy szálloda nem fog összedőlni, mert be van zárva rövidebb-hoszabb ideig. Viszonylag hamar újra működésbe lehet fogni. Alaposan ki kell takarítani, átmosni az ágyneműket, műszakilag átnézni, hogy rendben vannak a csövek, vezetékek, konyhát kipucolni, aztán már lehet is nyitni. Dolgozót is pikkpakk fognak találni. Szerintem vendéget is.
2020. ápr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A gázszerelő vajon mennyit fog profitálni ebből a tulajdonképpeni válságból? Elképzelhető, hogy soha vissza nem fizetendő állami hitelekből felvásárolja a tönkrement és eladni kényszerült 10-20 szobás panziókat és ő köre működteti majd tovább??
2020. ápr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!