Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mi a neve annak az oldalnak,...

Mi a neve annak az oldalnak, amin keresztül külföldiektől kaphatok "ingyen" szállást, cserébe fel kell ajánlanom valamilyen segítségemet? (pl. kutyasétáltatás, tanítás, bébiszittelés)

Figyelt kérdés
pár éve nézegettem ezt az oldalt, igazából annyi a lényeg, hogy fel is rakhatok hirdetést, h jöhetnek hozzám, vagy én is kereshetek mást akihez én mehetek és annyi a lényeg, hogy a profilomon fel kell tüntetni, hogy mi az amit én nyújtani tudok az elszállásolásért cserébe, ők pedig feltűntetik az apróhirdetésükön, hogy mi az ami jól jönne nekik a szállásért cserébe.

2021. máj. 24. 12:13
 1/8 D. Brasco ***** válasza:
97%
Helpx meg tarsai oldalak ezek
2021. máj. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Couchsurfing
2021. máj. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 D. Brasco ***** válasza:
83%
2-es a couchsurfing az valami teljesen más.Ott a szallasert cserebe nem kell dolgoznod stb...az teljesen mas elven mukodik mint mondjuk a helpx aminek a lenyege hogy munkáért cserébe koszt és kvártély jár.
2021. máj. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
workaway pl
2021. máj. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
3. ingyen szállást keres a kérdező, a couchsurfingen ingyen szállások találhatók.
2021. máj. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 D. Brasco ***** válasza:
36%
5. Olvasd mar el meg egyszer a kerdest!
2021. máj. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Elolvastam és továbbra is azt látom, hogy ingyen szállást keres, de csak arról az egyről hallott, ahol dolgozni kell cserében. Gondolom nem sértődik meg ha más alternatívát is ajánlanak neki. Ha megsértődik, akkor ez van.
2021. máj. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ah köszönöm! :D igen amúgy a couchsurfinget kerestem
2021. jún. 25. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!