Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Bemehet a panzió dolgozója a...

Bemehet a panzió dolgozója a szobámba, ha épp nem vagyok ott?

Figyelt kérdés

A héten egy kis panzióban nyaralunk a velencei tónál. Hétfő óta vagyunk itt és ma vettük észre, hogy a szemetesekben a zsákok ki lettek ürítve (indokolatlanul, mert alig volt benne szemét, mivel itt se vagyunk a szálláson szinte egész nap)


Sosem tapasztaltam még ilyet se panzióban, se nagyobb szállodában.


Ez így rendben van? De komolyan, mert nem tudom, hogy most jogos-e a felháborodásom, de őszintén nem örülök neki.



2021. aug. 11. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol teljesen megszokott, hogy a takarítószemélyzet bemegy takarítani, szemetet kivinni, stb.
2021. aug. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"Sosem tapasztaltam még ilyet se panzióban, se nagyobb szállodában."


Talán azért, mert még az életben nem voltál szállodában!

2021. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Felháborodás? Naezfasza.
2021. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen be szoktak menni takarítani. Ha ez felháborít, tedd ki a kilincsre a Do not disturb táblát, vagy maradj otthon.
2021. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
De most komolyan! Mas, ha airbnb-t berelsz, de szallashelyen?! Masik kozmoszban elsz?
2021. aug. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nos, erre van kitalalva a 'Ne zavarjanak' tabla, amint azt kiteszed a kilincsre, nem mennek be takaritani. Egyebkent minden normalis szallodaban van napi takaritas, es igen, a szemelyzet bemegy a szobakba olyankor.
2021. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Szóval Tirpákéknak csak 3 nap után tűnt fel, hogy eddig minden nap kitakarítottak, beágyaztak utánatok, rendet raktak, netán a törülközőket is lecseréltek és még a szemeteteket is elvitték.
2021. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez a dolguk. Fel vagy háborodva? Mégis miért, mert normálisan végzik a dolgukat? Járatlan vagy. Amúgy vittél magaddal porszívót, vagy koszban szeretsz élni?
2021. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Takarítani,szemetet kivinni bemehet,de más okból nem szoktak bemenni.
2021. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat! 😊

Voltam már szállodában, valószínűleg azért nem tapasztaltam, mert 3-4 napot voltam eddig. Ez az első hoszabb itt tartózkodásunk.


Tirpákék megnyugodtak! 😊

2021. aug. 11. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!