Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Egy nagyon jo hotel a balatono...

Egy nagyon jo hotel a balatonon ami gyerekbarat, homokos parttal, es kifejezetten a part mellett van tudtok ajanlani ?

Figyelt kérdés
2022. márc. 17. 23:03
 1/5 anonim válasza:

Hotel Marina Port, Balatonkenese

Itt már voltunk, imádtam benne,hogy saját partja van, azon kívül volt azért kivetnivaló, főleg azért a vagyonért,amit ott hagytunk, de összességében vissza mennék szívesen.

Remélem jönnek még tippek és én is találok másikat.

2022. márc. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Danubius Hotel Marina Balatonfüred.
2022. márc. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ami ezeknek a paramétereknek megfelel, simán kerül annyiba, mint egy rendes nyaralás valahol, ami nem a Balaton.
2022. márc. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
#3 miért ez rendetlen nyaralás? Kinyalják a feneked, eléd tesznek mindent, ez a nyaralás
2022. márc. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

@4 Annyiban igen, hogy Magyarországon nincs garantáltan jó idő még július közepén sem, ellenben a balatoni szállásárak simán magasabbak, mint mondjuk Amszterdamban vagy Szingapúrban. A különbözetből inkább mennék egy sokkal többet nyújtó görög vagy török szállásra, két óra repülést még nagyon pici gyerekek is simán kibírnak.


Annyiban is rendetlen nyaralás, hogy egy hét hömbölgés mindenfajta kultúra nélkül szerintem az élet nettó elpazarolása, de ebben persze megoszlanak a vélemények.

2022. márc. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!