Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mióta lett divat, hogy az...

Mióta lett divat, hogy az ember foglalását önkényesen törli a szállásadó, hogy másnak emelt áron tudja kiadni a szállást?

Figyelt kérdés

Tavaly novemberben foglaltam egy balatoni helyen, ami egy szakszervezeti üdülö egyébként, de bárki mehet és nem rosszak az árak.


Nem elöször mentem volna oda és áltaban Balaton Sound-ra volt egy jó szállás.


Érkezés előtt 4 nappal felhivnak, hogy beázott a szoba csőtörés miatt, de teltház miatt csak 1 km-rel arrébb egy társüdölőben adnának szobát (gyengébb minőségűt persze)


Akkor egyből nem esett le a lényeg, de egyből megnéztem az árakat, és 2,5x-es áron lehet foglalni mostmár.


Eddig is volt balaton sound 10+ éven keresztül és most esik le nekik hogy ki lehet adni egy basic retro szobát 45 ezer forintért 15 helyett?


Csak összehasonlitásképpen Siófokon központi, saját strandos légkondis szálloda 45 ezer egy éjszakára.


Szerencsétlenek megadták a visszaigazolásban hogy melyik bungalót foglalták le, simán odamehetek megnézni azt az állítólagos csőtörést vagy hogy kik laknak benne.


Ez az eset most nagyon megijesztett, mert igazából nem hiszem el hogy ezt az inflációs nyomás hozta össze...ez csak simán LEHÚZÁS, amire azért bátorodtak, mert benne van a levegőben hogy minden drágul...


érdekes módon kütyüket meg fillérekért lehet venni és másnapra szállítják.


Anno tavasszal 1,5 hónapot vártam egy ipadre, most meg hegyekben áll a raktárakban 20%-al olcsóbban.


Az autómat meg nem szállítják le már 8. hónapja, mert nincs kábelkorbács meg csippp meg kovid meg mittudomén.


Ja, hogy másnak majd drágábban el lehet majd adni?


2022. jún. 25. 11:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Annyit tehetsz hogy irsz roluk egy negativ ertekelest.
2022. jún. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

Van még ilyen hogy szakszervezeti üdülő?! Beszarás...

SZOT üdülő 🙃

2022. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
95%
Jelentsd a szállást azon az oldalon, ahol foglaltad. Egy booking.com pl. ki tudja hajítani őket simán. Tavaly több horvát apartmanos játszotta el ugyanezt, miután Spanyolországot betették a németek vörösbe, így ők last minute Horvátországba mentek, 4x-es áron azokba az egyébként előre lefoglalt és sok esetben magyarok által kifizetett apartmanokba. Volt aki a helyszínen tudta meg, hogy a családjával a híd alatt fog aludni. Persze meg volt a magyarázat: "turizmusból élünk, a covid miatt be kell hozni a kiesett bevételt."
2022. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
#3 nékünk nem kellett többet fizetni, talán a Booking miatt nem tudom, de az biztos, hogy full teltház volt még szeptemberben is.
2022. jún. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
kozvetlenul a szallodanal foglaltam
2022. jún. 25. 17:35
 6/20 anonim ***** válasza:
34%
Egyáltalán ki az, aki szálláson alszik Balatonon? Aki az mellett dönt, meg is érdemli. Már nem 20 évvel ezelőtt van, hogy szállásokon még értelme legyen vagy megérje megszállni. Lakókocsi, vagy yacht, aztán alszol ezekben. Esetleg sátor valahol, élni tudni kell.
2022. jún. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
jolvan yachtos koma
2022. jún. 26. 09:50
 8/20 anonim ***** válasza:
71%
en mar azt sem ertem manapsag ki az aki a Balatonra megy? Minek?
2022. jún. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

jaj egyemmeg a kis horvátba járó sikertörténetet aki két lábon jár a föld felett


na meg nem is beszélve a jó kis filléres repjegyekről

2022. jún. 28. 13:44
 10/20 anonim ***** válasza:
Mivel ilyenkor az a protokoll, hogy akkor kötelező ugyanolyan vagy jobb szobát adniuk, foglald be a jobb szobájukat és pereld be őket, vagy menj a fogyasztóvédelemhez.
2022. jún. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!