Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hoteleket, wellness-t miért...

Hoteleket, wellness-t miért szinte mindig modell kinézetű emberekkel reklámozzák?

Figyelt kérdés

Most ez hülyén és viccesen hangzik, de komolyan mondom ezek miatt nekem az első ilyen wellnes hotel élmény kicsit csalódás volt.


Mert reklámokban fiatal 25 év körüli gyönyörű lányokat mutogattak, meg hogy még a recepciós meg pultos lányok is mindig mosolyognak meg szépek és hogy a vendégek is mind szépek, mindenki izmos, tökéletes.


Erre odamegyek és szinte csak kis duci anyukák, pohos apukák meg nyugdíjas párok járnak kelnek.


Keresem a modell lányokat de sehol! :D



2022. nov. 22. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a reklámok a sármos, jó kiállású pénzembeteknek készülnek.
2022. nov. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb. mindent szép emberekkel reklámoznak.
2022. nov. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Úristen, én meg rendeltem a webshopból egy XS-es miniszoknyát, felvettem a 120 kilós testemre és nem nézek ki úgy, mint a 40 kilós modell a képen. Skandallum!
2022. nov. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a fura, hogy ezen meglepődsz. Wellness = gyógyvíz, masszázs, gyógykezelések. Hát eleve a pénzes nyuggerek és öregedést tagadó középkorúak a fő célközönség.

Mondjuk ez nem zárja ki, hogy a recepciósok mosolyogjanak, mifelénk szoktak is. :)

2022. nov. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#3 Köszi, feldobtad a napom!


Amúgy gondolom ezt a kérdést tanulják a marketingesek 3+2 évig az egyetemen, szóval ők biztos jobb választ tudnak rá adni. Ha van köztünk olyan és van rá türelme szívesen meghallgatnék egy profi választ.

2022. nov. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Laikus tipp:

Szépnek és sikeresnek, és és és mutatott emberrel hirdetett dolgot az is megveszi, aki hasonló, meg az is aki formátlan, luzer is.

Ha görbe hátú, dagadt, ráncos, loncsos hajú lenne a reklámban, akkor a görbe hátú, dagadt, ráncos, loncsos hajú SEM.

2022. nov. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében mindent fiatal szép emberekkel reklámoznak. Miért lenne ez kivétel?
2022. nov. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az autókat is jó csajokkal reklámozzák, de eszembe nem jutna azt a következtetést levonni, hogy ez azt jelenti, hogy minden autóban jó csaj ül.
2022. nov. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy újabb naiv barlanglakó aki kijött a napfényre és rácsodálkozik a világra.
2022. nov. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 NTBS ***** válasza:
100%
Mindent csinos emberekkel reklámoznak.
2022. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!