Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hotelekbe hogy lehet felvinni...

Hotelekbe hogy lehet felvinni általában alkalmi partnereket?

Figyelt kérdés
Tehát lefoglalsz ugye egy hotelszobát pár napra, egyedül mész, de 2 főre ki kell fizetni így is úgy is. Teszem azt megismerkedsz valakivel, szobára mennétek, de lehetséges ez? Vagy hotelje válogatja?

2023. máj. 6. 17:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kicsi szállodában dolgozom, ide mindig együtt érkeznek az alkalmi vagy rendszeres párocskák, általában csak egy-két órára. Nem kell hivatalosnak lennie a foglalásnak, így mindannyian jól járunk...:)
2023. máj. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Kulfoldon az utlevelet elkerik, itthon meg penzt akaszt le a recepcios.
2023. máj. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%

#11

Remélem tudod, hogy a szobáztatás bűncselekmény :)

2023. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Hűha, akkor a recissel együtt megyünk a dutyiba. :)
2023. máj. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Hat... en egyszer mentem fel a hotel szobara vkivel. O egy fore kifizette sajat maganak. Aztan ugy alakult, hogy ketten felmentunk, en nem sokat voltam ott, kb 15 percet, nem erdekelte a recepciosokat hogy a pasi egy novel van most. Nem is figyeltek rank.


Utana masnap felmentem hozza reggel, es a recepcion le se szartak, hogy egy idegen celiranyosan megy a lifthez. 5 csillagos szalloda, Radisson Blu.


Szoval fizesd ki 1 fore, aztan ha osszeakadsz vkivel felviszed. Lehet nem fognak vele foglalkozni.



Viszont en dolgoztam mint hotel recepcios, egy kisebb hotelben, es ott mar altalaban egyutt jottek az alkalmi parok par orara, es mindig kifizettek 2 fore.

2023. máj. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!