Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Szálláshely kiválasztásánál...

Szálláshely kiválasztásánál inkább jobb hotelt választanátok, vagy többet költenétek élményekre?

Figyelt kérdés
Például egy középszerű szálláshely, és normálisan felfedeznétek az adott helyet, ahol nyaraltok VAGY prémium szálláshely minden kutyafülével, de kevesebbet költhetnétek az adott hely felfedezésére?

2023. máj. 7. 16:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
29%

Én szólóban a hátizsákos utazást preferálom (tudom, most le leszek pontozva). Ez egy stílus, egy szokás, nekem egy turistaszálló meg a hostel pont olyan természetes, mint egy wellnesshotel. Egyébként a legjobb élményeimet szinte kivétel nélkül a hostelekben szereztem. A világ minden tájáról összeverődik mindenféle szerzet és jól érezzük magunkat, beszélgetünk, főzünk egymásnak, ha meg nem akarsz nem spanolsz és kész, senki nem bántja a másikat.


Ja igen, betegséget, lábgombát soha nem kaptam még tömegszálláson, mert sokan ezt hozzák fel indoknak. Amúgy aki hátizsákos az nem azt jelenti, hogy igénytelen, szóval egy putriban - ahogy ti fogalmaztok - nagyon jól megférnek az emberek. Legrosszabb esetben valaki horkol.


És ennek nincs köze az árhoz, én így szeretem, így szoktam meg, ennyikészpassz. Ugyanúgy el szoktam menni all inclusive hotelgettóba ha ahhoz van kedvem, vagy ha barátaimmal megyek akkor rendes hotelt választunk.


Minden más csak túlragozás.

2023. máj. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
59%
Nekem a jobb hotel fontosabb, mert a biztonságom a legfontosabb. A hideg ráz a hostelektől, mindenhonnan összeverbuválódott emberek zajától. Az adott hely felfedezése nekem lábon is megy, szeretek sétálni meg tömegközlekedni, max. 2-3 konkrét hely van, amit mindenképp meg akarok nézni, de utána már csak lézengeni szeretek és sodródni az árral. Ha vége a napnak, akkor pedig a jó elhelyezkedésű, kényelmes, biztonságos szálláshelyemen pihenek.
2023. máj. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%
Regebben olcsobb szállásokat kerestunk, béreltunk ki autot vagy motrot és bejártuk a kornyéket, most 40 felett és 2 gyerekkel a nagy resortokat részesítjuk elonyben, ahol van minden, medencék, csuszdák, játszotér, all incl. Ilyenkor is elmegyunk kirándulni, de tobbet vagyunk a hotel teruletén. Tehát attol is fugg, milyen életszakaszban van valaki.
2023. máj. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12%

#13


Jaj egyem meg a menopauzádat!

2023. máj. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Utolso, cuki vagy, de még nem tartok ott.
2023. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!