Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Külföldi utazásra hol érdemes...

Külföldi utazásra hol érdemes szállást keresni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy eddig a bookingon foglaltam, de most van ez a balhé, hogy nem fizetnek a szállásnak, illetve kamu szállások vannak stb.


Elsősorban Európán belüli szállások érdekelnének.


2023. aug. 26. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Első körben én mindig a szállás weboldalon próbálok. És általában nagyobb hotelt vagy apartmant szeretek, mert ott kevésbé valószínű, hogy atvernek.
2023. aug. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Bookinggal már számtalan szállást foglaltam, nem volt vele bajom. Vagy Google Mapsen is meg lehet nézni egy környék szállodáit értékeléssel meg körülbelüli árral, és általában ott van a szállás honlapja is, ahol lehet foglalni.
2023. aug. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Ez a Booking.com körüli felhajtás leginkább csak idehaza van, továbbra is megbízható. Kamu szállás bárhol lehet, de aminek sok értékese van aligha kamu. Én a Booking.com mellett a Hotels.com-ot szoktan használni, annak elég jó kedvezmény programja van, minden 10 éjszaka után kapsz egy ingyen éjszakát.
2023. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Én rengeteget használom a Bookingot az USA-ban és Európában is, genius 3 szinten vagyok. Nem is értem ezt a mostani kavarást. Soha semmi problémám nem volt velük. Talán azért, mert mindig úgy foglalok szállodát, hogy lemondható legyen az utolsó napig és a helyszínen fizetek érkezéskor. Soha nem választok olyan helyet amiről messziről bűzlik, hogy valami nem kóser. Egy hete van a bookingon, magánszemély ad ki valami kecót, nincsenek értékelések, vagy nyilvánvalóan kamuk és előre kéri a pénzt! Szállodák esetében szinte mindig lehet azt választani, hogy érkezéskor fizetsz. Ha nem, akkor valami komolyabb kedvezményt kapsz, de akkor te döntöd el, hogy mennyi kockázatot vállalsz. Ha valami nagyon nagyon nem evilágian kedvezményes akkor lehet, hogy nem is igaz.

Mondjuk pont most májusban volt, hogy Michiganben foglaltam a Sonestánál előre fizetőset mert annyival olcsóbb volt, de semmi probléma nem volt. Mi a tököm ez a bookingnak fizetés Magyarországon?

2023. aug. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Booking.
2023. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Airbnb-n
2023. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!