Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Kunágotán (Békés megye) van...

Kunágotán (Békés megye) van kemping/sátorhely vagy olcsó szállás?

Figyelt kérdés
Mindenképpen a településen lenne jó. Köszi előre!

2023. aug. 27. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Békés megyéből írok. Ez a környék, amit kérdezel, termelő vidék leginkább. Pl.dinnyéznek, jobb esetben. Rosszabb esetben meló sincsen, semmi sincsen. A megye egyik legszegényebb területe éppen a mezőkovácsházi járás, de országos szinten is ott van a sor végén. (Na, nem a termelőkről beszélek). Nincs jelentősebb folyó, tó vagy szép erdő, vagy bármi attrakció helyben, a faluban, ami miatt érdemes lenne szálláshelyet üzemeltetni. Mezőkovácsházán és Dombegyházon viszont látom, h van szállás, sőt Békéscsabán több jó szállás között is tudnál válogatni. De értem, h az nem annyira jöhet szóba. Kíváncsian várom, hátha valaki jön egy hasznos válasszal. Én magam nem találok ott semmilyen szállást a neten, pedig sok portált átfutottam. Azért esetleg nézd meg a menetrendek.hu oldalon, ha te sem találnál helyben, akkor melyik az a település, ahonnan legkönnyebb az átjárás. Fontosabb a közlekedés, a megközelíthetőség, mint a közelség kilométerben, ugyanis Kunágotán pl.vasút nincs is, csak busz. A megye legszebb helye Gyula, ahová érdemes lenne ellátogatni, de az sajnos nincs ott a közvetlen közelében.
2023. aug. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok. Mezőkovácsházán a temető mellett "kertvárosban" a Parkerdő mellett -ahogy írják-, van egy kemping. Mezőkovácsházi BOROSTYÁN Kemping a neve. M.kovácsházán üzemel egy strandfürdő, -most megtudtam, hogy erdő is van mellette- gondolom a kemping a fürdő nyitvatartásához igazodik.


Neten megtalálod a kemping telefonszámát. FB-on is rajta vannak. Kérdezd meg, h egyáltalán nyitva lesznek-e akkor, amikor akarsz jönni.


M.kovácsházáról, ha nincs kocsid, az átjárás Kunágotára a busszal még nem a legtragikusabb szinten van a megyében. A kemping M.kovácsháza autóbusz várótermétől kb. 600 méterre található, és onnan a buszváróból visznek át buszok Kunágotára. Átlagosan 20 perc az út.

2023. aug. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megtaláltam a honlapját: [link]
2023. aug. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon köszönöm a segítséget!
2023. aug. 29. 10:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen
2023. aug. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!