Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hostelekről milyen tapasztalat...

Hostelekről milyen tapasztalatotok van budapesten?

Figyelt kérdés
Zajosak? Miért olcsóbb mint egy hotel? Hova érdemes menni Budapesten? Milyen emberek vannak ezeken a helyeken?

2023. nov. 5. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
Azért olcsóbb mert vadidegen emberekkel alszol egy szobában. Sosem mennék ilyen helyre.
2023. nov. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az olcsó Hostelek általában a buli hostelek, ott zajosak az emberek.


A drágább hostelek általában nyugodtabbak, és szokott lenni privát szoba is, de ott a fürdő továbbra is közös.


Természetesen lehet olyan is, hogy egy drágabb hostel egy buli hostel, de ez általában külön fel szokott lenni tüntetve a drágábbaknál.


Én szeretek hostelt használni amikor utazok. Vagy azért mert tudok ismerkedni, vagy azért mert tudok pihenni. Pl Prágából hajnali 3-kor indult a vonaton, ezért nem akartam hotelt kivenni vagy airbnb-t, de egy hosteles ágyon le tudtam hajtani a fejemet. Nem is igazán aludtam, de Prága hajnali 2-kor nem kellemes.

2023. nov. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!