Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mi a legfontosabb, ha elmentek...

Mi a legfontosabb, ha elmentek egy szállodába, mi alapján választotok hotelt? Mitől lehet egy szállás jó?

Figyelt kérdés
Gondolok itt, legyen félpanzió, wellness rész, programok, ár stb.

febr. 2. 18:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a fontos, de van, ami mindenkinek jó, pl. ha kedves a személyzet.

Aki kocsival érkezik, annak fontos a parkolóhely. Legjobb esetben ingyenes, legrosszabb esetben nincs.


Nekem - ha a párommal utazok, - fontos a franciaágy, nem szeretem, ha 2 egyszemélyes ágy van összetolva. Ha barátokkal utazok, akkor ez nem számít.


Szeretem ha fürdőkádas, de van aki szereti, ha zuhanykabinos a fürdőszoba és van, akinek mindegy.


A programtól függ, hogy kell-e félpanzió, vagy elég a reggeli.


A páromnak fontos, hogy legyen konditerem, nekem ez nem annyira szempont.


Ha városnézés az utazásunk célja, akkor jobb, ha a belvárosban van a hotel, ha túrázás, kirándulás, akkor sokkal jobb, ha erdőben, vagy erdő szélén van.


Amikor fájt a lábam, akkor fontos volt a lift, amúgy ez sosem volt és már nem szempont.


stb.

febr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne kelljen másokkal egy szobában aludni. Ne legyen túl messze a központtól. Nem baj, ha reggelit is tartalmaz az ár.
febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!