Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Airbnb-n azonos időpontra, 2...

Airbnb-n azonos időpontra, 2 másik szállás foglalás esetén is ingyenes a lemondás?

Figyelt kérdés

Sajnos a kérdés rövidsége miatt bugyután tudtam csak megfogalmazni a kérdésem, de itt részletezem:

Kinéztem 2 szállást is nyár végére. Mindkettőnél az utazás időpontja előtt 1 héttel még ingyenes a lemondás.


De az airbnb szólni fog azért, hogy nekem 2 foglalásom is van ugyanarra az időpontra?


Mert most küldtek egy emailt, hogy vigyázzak, mert azonos időpontra foglaltam két különböző szállást.

De nyilván lemondom az egyiket, csak még addig kimatekozzuk, hogy melyik maradjon.

Mindkettőnél ingyenes a lemondás ugyanaddig a dátumig.


Ez így most nekem sokba fog kerülni, vagy hülyeséget csináltam??

Mindkettőnek a felét kifizettem már :(


ápr. 8. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem korrekt dolog, az biztos, de minden szállás maga állítja be a lemondási feltételeket, ami persze lehet azonos is.
ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem, hogy az egyiket vissza se igazolták, mert máshol is hirdet, és így igazából 24 óra után automatikusan ki is törölte.. Ez se túl korrekt dolog. Ugyanez a szállás bookingon persze 100 al Több...
ápr. 10. 10:29
 3/4 anonim ***** válasza:
A tipikus foglalási trükk a többes foglalás. Mi értelme van azon kívül hogy megtanulod hogyan működik az értelmes ember utazás tervezese?
ápr. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Milyen értelmes ember?


Szerinted, ha van két szállás, ami mindkettő tetszik, de 24 óra után igazolják csak vissza. Akkor mi a probléma azzal, ha egyidőben lefoglalom mindkettőt, és utána döntök, ha már fix mindkettő? Így elkerülhetem azt, hogy esetleg mindkettőt elveszítem, mint mondjuk most, ahol nem igzolták vissza a másikat, de talonban ott van még legalább egy.



Mindkét szállásadó utazási előtti napig engedi a lemondást.


Gondolom te boltba is úgy mész, hogyha 17:00-ig van nyitva, akkor 16:55 kor már nem mész be, mert mindjárt zárnak?

ápr. 11. 09:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!