Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Szeged olcsóbb szállások?

Szeged olcsóbb szállások?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Vannak olyan szállások Szegeden, ahol mondjuk leszarják ha magamnak veszek ki egy szobát és ott aludna valaki? Vagy ezt nem is tehetik meg, mert előírás, hogy aki ott alszik akkor 2 emberre kell kifizetni?

Vannak engedékenyebb szálláshelyek vagy ez nem erről szól?



ápr. 12. 14:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Úgyértem, hogy 3 éjszakára mennék és csak egy éjszakára jönne a párom
ápr. 12. 14:33
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De miért kell csalni? Miért nem lehet annyi emberre lefoglalni és kifizetni, ahányan ott lesztek?
ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék csalni, csak azt hittem, hogy vannak esetleg rugalmasabb szállások 😁

Azt egyébként tudod, hogy mikor érdemes foglalni? Előtte max 2 nappal, vagy 1 héttel előtte? Vagy az ár ugyan olyan lesz ettől függetlenül?

ápr. 13. 10:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen változó. Sokszor ugyanannyiba kerülnek a szobák egy évre előre is, mint ha aznap délután foglalnád le éjszakára, de azt is simán megteheti a szállás, hogy változó árakat használ és többet számol fel az utolsó pillanatban. Inkább arra érdemes figyelni, hogy a jobb helyek elfogyhatnak, így ha kesőn találod ki, hogy mennétek, akkor lehet, hogy már csak mondjuk Dorozsmán lesz szabad valami pocsék értékelésű lyuk (vagy épp a méregdrága lakosztàlyok az Aurisban), mert a normális ÉS megfizethető szállások megtelnek. Ez bármilyen valószerűtlennek hangzik is, simán előfordul. Az utóbbi egy évben többször is aludtam már Szegeden úgy, hogy a személyzet azt mondta, teltházuk van aznap.
ápr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt észre vettem.. Nem is értem, a leglátogatottabb szállások ilyen 80-90 ezertől indulnak 3 éjszakára.. És ez csak Szeged.
ápr. 13. 15:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha 1-2 órára ugrana fel szexelni nem érdekelné őket. Ha ott is aludna muszáj fizetni.

Vagy foglalj olyan helyen ahol nincs recepció/porta. Ott max kamerán nézik a ki-be járkálást.

ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!