Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ma (hétfőn) szólt a szálloda,...

Ma (hétfőn) szólt a szálloda, hogy nem tudnak fogadni 1-jén, csütörtökön! Szerintetek? Szét vet az ideg!

Figyelt kérdés
Állítólag nem lesz kész a szálloda,csak 5-ére! A kupon már meg van vásárolva,kifizettük,ráadásul már szállást sem találok hasonló árban! Siófok. Megőrülök a dühtől!
2013. júl. 29. 23:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tesznek át máskorra?
2013. júl. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már régebben visszaigazolták (írásban), akkor nekik kötelességük saját költségükre biztosítani neked máshol szállást arra az idöre, ami az ö hibájukból problémás.
2013. júl. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is hívd őket vissza, és légy velük kemény és határozott.

Ugyanazt a minőségű szállodai ellátást kötelesek biztosítani neked a saját költségükön, amit előre kifizettél nekik.

2013. júl. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Itt ha jól olvastam, kuponról van szó, ami nem egyenlő azzal, hogy kifizették volna a szállást. A kupon bármikor felhasználható előzetes(!) egyeztetéssel a szállodában. Ha valaki kuponokkal megy nyaralni bizony ilyenekkel számolhat.

Az előzetes egyeztetés eredménye, hogy a szálloda nem tud fogadni. Ezt jelezte is. Ilyenkor a kupontulajdonosnak kell dönteni, hogy mihez ragaszkodik: időpont, és akkor keresgél más szállodák között, vagy a hely és akkor más időpontot választ.

2013. júl. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kapunk helyet más szállodában. Délutánra adnak választ,hogy hol. A kupont kifizettük és előtte foglaltunk időpontot,benne is volt a leírásban,hogy először foglaljunk és utána fizessünk,hogy FIX legyen. Akartak másik időpontot ajánlani SZEPTEMBERRE,hát mondtam,hogy nem :)

Megoldódni látszik.

2013. júl. 30. 12:35
 6/13 A kérdező kommentje:
Négyes,neked viszont nincs igazad ebben az esetben. Szállodás vagyok én is,tudom :)
2013. júl. 30. 12:36
 7/13 anonim ***** válasza:
Bizony nincs igaza: kuponos vásárlónak is ugyanaz a joga. Fura, hogy emberek mit gondolnak néha. Csak azért mert olcsóbb azt hiszik kevesebb joguk van. Dehogyis.
2013. júl. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szó nem volt jogokról? Ezt most hogy kevertétek ide? Nem ez volt a kérdés és nem is az volt a válasz.

Kupon nem más mint utalvány. Ameddig nem kapsz visszaigazolást a foglalásodról igenis pontosan annyi jogod van mintha készpénzes vevő lennél. Vagyis ebben az esetben ugyanúgy nem fogadják a készpénzes rendezőket ,mint téged a kuponjaiddal együtt. A kedves kérdezőnek üzenem még egyszer. Kupon megvásárolása nem azt jelenti, hogy a szállás le van foglalva. Hanem azt, hogy van a kezedben egy készpénzt helyettesítő eszköz amit a szállások elfogadnak. Olyan mintha kaptál volna egy Skála vásárlási utalványt, másnap mész a Skálába és kivered a palávert mert nincs mohazöld zoknijuk, márpedig te csak azt akarsz venni. Mit mondanak? Vegyél mást, vagy fáradj át egy másik Skála áruházba, mert most épp kifogytak a mohazöld zokniból....

" én is szállásos vagyok.."

2013. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Szia!Szerintem ugyanoda mentünk volna mert én is ezt az e-mailt kaptam!Úgyanúgy kuponnnal!Én hétfőn utaztam volna pont 5.-én!

Te hgy tudtál velük kapcsolatba lépni nekem nem reagálnak se e-mail-re se telefonhívásra!Van valami fejlemény azóta neked?

2013. aug. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
8-as,fogd ár fel,hogy kaptunk visszaigazolást arról,hogy elsejére van foglalásunk!!!! befoglalták,én kifizettem!!! Utolsó,neked meg írok választ,mert bizony az a szálloda!!!
2013. aug. 4. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!