Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Volt már valaki Stockholmbsn?

Volt már valaki Stockholmbsn?

Figyelt kérdés
Olcsó szállásokat keresek. Ha valaki tud, feltétlenül szóljon!

2013. aug. 12. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Stockholmban? Én voltam már olcsó szállás nincs mi egy elég egyszerű hostelban voltunk ahol a szobában volt egy szék és egy ágy és az is drága volt. Ráadásul messze a belvárostól. Belman Vandrarhem volt a neve. A Hostelek megosztott szobában kb. 25 Euro, saját szoba kb. 40 Euro. Ha igazán olcsót szeretnél kérdezz rá kint élő magyaroktól, nagy divat manapság Facebookon így szállást szerezni, szerencsére sokan segítenek. Vagy van még a kanapészörf.
2013. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Stockholmban semmi sem olcsó :D
2013. aug. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Istókhalma
2013. aug. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nem voltam, de szivesen elmennek
2013. aug. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 raulgonzalez válasza:
Augusztusban voltam ott néhány napot, az óvárosi Best Hostel Old Town Skeppsbron nevű hostelben töltöttem az éjszakákat. Keress rá, ez azért elég elfogadható áron van..
2013. okt. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!