Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hogy lehet az, hogy nem...

Hogy lehet az, hogy nem találunk olcsó amszterdami szállást? A 0 csillagos lepontozott szállásoknál is ilyen 20. 000 ft/fő/éjszaka.

Figyelt kérdés
Hét napra szeretnénk menni, és egy vagyonba kerülne számunkra. Mindenen próbálunk spórolni, de ahogy elnéztük a szállás kerülne annyiba amennyit rászánnánk az egészre. Néztünk diákszállást, ezt a forma1 hotelt (vagy mi). Valaki tud ott egy olcsó helyet (esetleg tapasztalatokkal)?

2014. jan. 3. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez a legtöbb utazáskor így van. Pl. Londonban is horror a szállás...

Nézzetek meg hosteleket, általában az a legolcsóbb.

De a 20.000,- Ft igazából nem is olyan vészes, sokkal olcsóbb semmi sem lesz.

2014. jan. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdést. Azért ennyi a szállás, mert ott ilyen árak vannak és kész, Amszterdam a világ egyik legdrágább városa turistáknak.


Mondjuk egy Forma-1 hotel szerintem eléggé felette van a diákszállás fogalmának, elvégre saját szobátok lenne, ami esetén a 20/fő/éj teljesen reális még a hostelek esetén is.


Spórolni a hostelek hálótermeiben alvással tudnátok, ha bevállaltok 15-25 másik hálótársat, így ketten kijöttök 15-20-ból egy éjszakára. Hostelworld.com, hostelz.com jó foglaló oldalak.

2014. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát nem nagyon van olcsó.

[link]


Ez is 30 euro per éjszaka, két főre.

2014. jan. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Bizony Amsterdam nagyon draga!!!
2014. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pl. márciusban 7 éjszakára Amszterdamban a legolcsóbb (quentin arrive 1*-os), de normális szállást kb. 130e Ft-ért tudok foglalni 2 főre (csak szoba). Ingyenes nyilvános wifi van. Ebből az árból még van visszatérítés is pluszban. Nem tudom ez jó ár szerintetek? Ha valakit érdekel szállás bárhol kedvező áron keressen privátban, lehet tudok segíteni...
2014. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Coachsurfingre nem gondoltatok? Gyakorlatilag ingyen van.
2014. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Nem tudom ez jó ár szerintetek? Ha valakit érdekel szállás bárhol kedvező áron keressen privátban, lehet tudok segíteni..."


Hát ha máshol is csak ilyen drágán tudsz akkor nem sokat tudsz segíteni sajnos. Ennyiért, sőt olcsóbban máshol is lehet találni.

2014. jan. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Még akár bookingon is vannak jobb ajánlatok mint az itt írt 130e per 7 éjszaka. Airbnb-n pedig végképp nem kihívás ennél olcsóbbat találni.

Szóval igencsak drága amit írtál, szerintem ne reklámozd, hogy tudsz olcsó szállást bárhova is, ha láthatóan nem megy. :)

2014. jan. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Muszaj Amszterdamba mennetek ha nem telik ra?

menjetek mashova, mert ott a 20 ezres bizony olcsonak szamit.

Mo on is sok szep hely van es toredeke a szallaskoltseg.

2015. jún. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem tudom, hogy sikerült-e már az elmúlt 2 évben kijutni, de itt talán találtok hasznos infót: [link]
2016. dec. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!