Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hol találunk olcsó szállást...

Cica1313 kérdése:

Hol találunk olcsó szállást Olaszországban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Júliusban szeretnénk menni Olaszországba kb. 1 hétre! 2 felnőtt és egy 18 hós gyermek, akinek viszünk utazóágyat! Max 200.000-ből szeretnénk kijönni, mindennel együtt! Hol keressünk szállást, illetve melyik helyeket ajánlanátok?

2014. jún. 24. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

booking.com-on érdemes nézelődni.

De egy hét 200 ezerből nem lesz meg, hacsak nem visztek itthonról egy hétnyi kaját és nem utazgattok közben. Egy szállás 350 euró/héttől kezdődik, és akkor még nem utaztatok le, és nem költöttetek semmit.

2014. jún. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Elvileg sikerülhet.Pl Caorleban 100.000 alatt van már 6 napra szállás, a másik 100 pedig utiköltség + kaja (ha mondjuk Aliperben vásároltok és magatoknak főztök)

De nagyon gazdaságos nyaralásra fog kijönni.

2014. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Jesolo Waikiki kemping mobil home-okat ajánlanám, sokkal olcsóbban kijönnétek és jó hely.
2014. jún. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. jún. 24. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Érdemes ezeken az oldalakon körülnézni, esetleg felvenni a kapcsolatot az üzemeltetőkkel:


[link]

[link]


Az árak nyáron sajnos nagyon magasak (szállás, étterem, szolgáltatások), én ha tehettem és ha tehetem kora ősszel indulok neki. Az árak alacsonyabbak, nincs (akkora) tömeg.

De megértem, ha július akkor július. Sok sikert, jó nyaralást!

2014. jún. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. jún. 27. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!