Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Egyetemista, fiatal párok!...

Egyetemista, fiatal párok! Hol voltatok külföldön nyaralni, ami hangulatos és romantikus volt, de azért nem csillagászati áron?

Figyelt kérdés
Párom és én még egyetemen tanulunk, csak nyáron fogunk dolgozni egy keveset. Augusztusban szeretnénk kettesben elmenni valahova pár napra, de abszolút nem vagyunk tájékozottak az árakkal/utazással/szállás kapcsolatban... Esetleg akik voltak már így kettesben nyaralni nem túl nagy költségvetésből, tudnátok segíteni?

2014. jún. 25. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi főleg konferenciákra, képzésekre, nyári egyetemekre jártunk külföldre együtt, előtte-közben-utána szabadnapokon meg turistáskodtunk.

Önerőből amit javasolni tudok az pl. Plitvicei tavak

2014. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Elmondod mennyi a nem túl nagy költség vetés?:) csak h jobban tudjak gondolkozni, mi már voltunk egy pár helyen együtt és azok alapján ..

Mi idén Egyiptomba megyünk amugy, nem olyan drága mint amilyen drágának hangzik.

2014. jún. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a Grandtours-szal voltunk utószezonban nyaralni Görögországban, így lógtunk egy hetet a suliból. Nem volt nagy durranás és egy életre meguntam a májkrémet meg a zacskós levest, de nagyon jól éreztük magunkat. A problémám csak annyi volt vele, hogy én szeretem a kirándulós nyaralásokat és itt a környéken csak kisebb vagyonokért lehetett bárhova is menni. Egy-két programra befizettünk, de ennyi. Ennek ellenére a mi kis nyaralásunk volt és emlékeim szerint 35-35 ezer volt busszal, szállással együtt. Tartós kajákat vittünk, nem éltünk nagylábon, így viszonylag jól kijöttünk és a tengerparton pihentünk egy hetet. :) Persze a buszút gyilkos volt...
2014. jún. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát 100ezren alul gondoltam. Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még a tippek! :)
2014. jún. 27. 13:29
 5/6 anonim válasza:

Mi voltunk Tunéziában last minute -tel 3*os all inclusive ellátás, 100 alatt volt/fő (nem tudom h per főre gondoltál e). Ráadasul Tunéziába Debrecenből es Budapestről is megy repcsi.


Ha 2 személyre gondoltad a 100 ezret akkor itt a kedves hozzászóló nagyon jól írja a buszos utat. Az talán összehozhazó ennyi pénzből de ilyenben nincs tapasztalatom.

2014. jún. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Buszos utakat ajánlom vagy max pár napos városnézés vonattal pl Bécs, Prága, München ilyesmi, ha aktuális még.

Ahol én voltam : Uganda, meghívásra, szóval ott csak az ottani étkezések egy részét kellett állni

2015. jún. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!