Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A barátnőmmel hotelban szeretn...

A barátnőmmel hotelban szeretnénk szállni. De nem tudom, hogy lehet-e. Tudnátok benne segíteni?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mennyire engedik azt, hogy én mint 18 éves srác, megszálljak egy kétszemélyes hotelszobában a 15 éves barátnőmmel?


Szerettünk volt a féléves kapcsolatunkat nyáron megkoronázni egy 2-3 napos üdüléssel a Balatonon, de félő, hogy nem fogják engedni, hogy kivegyem a szobát, mert túl fiatal a barátnőm hozzá, és akkor kellene valamiféle szülői engedély vagy hogy tudnak-e róla stb... Vagy ilyen nincs?



2014. júl. 15. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Te nagykorú vagy, innentől kezdve azt viszel akit akarsz. Nekem eszembe nem jutna ezen aggódni. Várd meg azért más válaszát is, de én úgy gondolom semmi nem kell hozzá. Szülők tudjanak róla, ne küldjék utánatok a rendőrséget, semmi más engedély nem kell.
2014. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem sem jutott volna eszembe hogy ezen aggódjak. Nyugodtan menj senki nem fogja megkérdezni hány évesek vagytok. Nem alkoholt akartok venni a boltban.
2014. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Simán kivehet még a barátnőd is egy szobát, semmi ilyen szabály nincs. :)
2014. júl. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!