Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Booking.com-on foglaltam. Ha...

Booking.com-on foglaltam. Ha a hotel törölné a foglalást értesítenének róla? (RÉSZLETEK LENT)

Figyelt kérdés

A Booking természetesen elküldte az ilyenkor megszokott levelet.


A szállás kedvezményes volt, így elvileg előre megterhelhetik a számlámat. A hitelkártyám adatait megadtam.

Viszont két nap telt el és még nem terhelték meg.


Emellett én elvileg az utolsó szobát foglaltam le és a Bookingon úgy is látszott, hogy már nincs több szabad szoba.

Most viszont megint van egy szabad szoba. Éppen ugyanolyan.

Ez persze lehet véletlen is.


Mit gondoltok a helyzetről?



2016. szept. 23. 13:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Egy hét múlva érkeznék a hotelbe, szóval már nincs sok idő. Logikus lenne ha terhelnék.
2016. szept. 23. 13:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Az esetek nagy részében bár terhelhetik, de nem terhelik előre, maximum akkor, ha nem jelensz meg. Nekem kb. 50 bookingos foglalásból 2 esetben terhelték eddig előre a számlát. Nem aggódnék ezen. De biztos ami biztos alapon küldhetnél egy emailt a szállásadónak, hogy minden rendben van-e.
2016. szept. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem írsz a szállásnak, vagy kérdezed meg tőlük telefonon? Bármelyik esetben gyorsabban megtudnád, mint hogy itt találgatunk. Én is szoktam bookingon foglalni, de azért általában fel is hívom a szállást valamivel utána, hogy megvan-e a foglalás, stb. Szeretem, ha nem csak a robot igazol vissza, hanem beszéltem élő személlyel is, aki elmondja, hogy várnak szeretettel.
2016. szept. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100-bòl jò ha 1 terhel. Eddigi tapasztalatom szerint brit, olasz, cseh hotelek terhelnek de ott sem mindegyik.
2016. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

>> elvileg az utolsó szobát foglaltam le...


Reklámként gyakran megjelennek hasonló kamu feliratok egy-egy szobánál-szobatípusnál. Nem kell komolyan venni, gép generálja. Majd néhány hónapig maga a booking.com is fog bombázni mindenféle szálláshellyel.

2016. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!