Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Booking.com-on keresztül...

Booking.com-on keresztül foglaltam szállást de fizetni, hogy tudok?

Figyelt kérdés
Mindent kitöltöttem a visszaigazolt foglalasok közt van a szálloda de nem találom hol kell elutalni a pénzt, helyszínen kell fizetni?

2016. szept. 27. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Te foglaltad a szállást.

Mikor foglaltad, minden le volt írva. Ezek szerint nem olvastad el.

Kaptál egy visszaigazoló emailt, abban is minden le van írva.

Erre idejössz kérdezősködni. Igazad van, hogy mi tudunk olvasni, te meg csak szótagolva, és akkor sem érted, amit olvasol, de mi lenne, ha elolvasnád azt a nyomorult emailt?????

2016. szept. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Amit az első írt az nagyon is helyénvaló. Ha lefoglaltad a szállást akkor tudnod kell, hogy mikor és hogyan kell fizetned. De email-ben is megírják.
2016. szept. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6%
Az én tapasztalatom az, hogy ha nem fizettél foglalás közben kártyával, akkor a helyszínen kell. Akkor Te tényleg csak foglaltál most. Lehet amúgy, hogy ilyenkor is tudsz valahogy fizetni, nem tudom. Én mindig egyből ki is fizetem.
2016. szept. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
12%
majd lehúzzák a kártyádról a véreres francba.
2016. szept. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!